K. S. ROW Rybnik

Drużyna


ANDRIEJ KARPOW

Kraj: Ukraina
Status: Senior

Poprzednie kluby w Polsce:

  • Speedway Lwów 2004
  • Ukraina Równe 2005
  • Stal Rzeszów 2006
  • Wybrzeże Gdańsk 2007-2008
  • Start Gniezno 2009
  • ROW Rybnik 2010-2011
  • GTŻ Grudziądz 2012-2014
  • Wanda Kraków 2015
  • Falubaz Zielona Góra 2016-2017
Osiągnięcia:
  • Srebrny medal Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów (2006)
  • Złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Ukrainy (2005)
  • Złoty medal Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski (2006)
  • Brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski (2016)


TROY BATCHELOR

Kraj: Australia
Status: Senior
Kluby zagraniczne w sezonie 2018: Swindon Robins (Wielka Brytania)

Poprzednie kluby w Polsce:

  • Unia Leszno 2007-2012
  • Sparta Wrocław 2013-2014
  • ROW Rybnik 2015-2016
  • Wybrzeże Gdańsk 2017
Osiągnięcia:
  • Złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski (2007)
  • Srebrny medal Drużynowego Pucharu Świata (2009, 2011)
  • Drugie miejsce w GP Danii (2014)
  • Trzecie miejsce w GP Łotwy (2015)
  • Złoty medal Indywidualnych Mistrzostwach Australii (2013)
  • Czwarte miejsce na Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów


CRAIG COOK

Kraj: Wielka Brytania
Status: Senior
Kluby zagraniczne w sezonie 2018: Belle Vue Aces (Wielka Brytania)

Poprzednie kluby w Polsce:

  • Stal Gorzów 2014-2015
  • Orzeł Łódź 2016
  • Polonia Bydgoszcz 2017
Osiągnięcia:
  • Zawodnik cyklu Grand Prix (2018)
  • Indywidualny Mistrz Wielkiej Brytanii (2017)
  • Indywidualny Wicemistrz Wielkiej Brytanii (2014, 2015, 2016)
  • Drużynowy Wicemistrz Wielkiej Brytanii (2015, 2016)

 

 

 

 

 


ANDRZEJ LEBIEDIEW

Kraj: Łotwa
Status: Senior

Poprzednie kluby w Polsce:

  • Lokomotiv Daugavpils 2011-2016
  • Sparta Wrocław 2017-2018
Osiągnięcia:
  • Srebrny medal Mistrzostw Europy Par (2012)
  • 6. miejsce w Indywidualnych Mistrzostw Europy (2012)
  • Srebrny medal Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów (2013)
  • 4. miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów (2013)
  • Złoty medal w cyklu SEC (2017)


DANIEL BEWLEY

Kraj: Wielka Brytania
Status: Junior
Kluby zagraniczne w sezonie 2018: Belle Vue Aces (Wielka Brytania), Vargarna Norrkoeping (Szwecja)
 

Poprzednie kluby w Polsce:

  • -

Osiągnięcia:

  • Indywidualny Mistrz Wielkiej Brytanii do lat 19. (2018)
  • Indywidualny Wicemistrz Wielkiej Brytanii (2018)


JYE ETHERIDGE

Kraj: Australia
Status: Junior
Kluby zagraniczne w sezonie 2018: Belle Vue Aces, Berwick Bandits (Wielka Brytania)

Poprzednie kluby w Polsce:

  • -
Osiągnięcia:
  • -

 

 

 

 

 


KACPER WORYNA

Kraj: Polska
Status: Senior

Kluby zagraniczne w sezonie 2018: Poole Pirates (Wielka Brytania), Lejonen Gislaved (Szwecja)

Poprzednie kluby w Polsce:

  • MKMŻ Rybki Rybnik 2009-2011 (miniżużel 80 cc)
  • ROW Rybnik sp. z o.o. 2012
Osiągnięcia:
  • Drużynowy Mistrz Świata Juniorów (2017)
  • Drugie miejsce w Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi (2017)
  • Brązowy medal Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów (2017)
  • Złoty Medal Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów (2015)
  • Srebrny medal Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski (2015,2016)
  • Wygrana w Srebrnym Kasku (2015)
  • 6. miejsce w Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Polski (2015)
  • Srebrny medal Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów (2014)


MATEUSZ SZCZEPANIAK

Kraj: Polska
Status: Senior

Poprzednie kluby w Polsce:

  • Polonia Piła 2003
  • Włókniarz Częstochowa 2004-2008
  • PSŻ Poznań 2009-2010
  • Orzeł Łódź 2011-2012
  • Polonia Bydgoszcz 2013-2014
  • Ostrovia Ostrów 2015
  • Wanda Kraków 2016-2017
Osiągnięcia:
  • 7. miejsce Indywidualnych Mistrzostw Europy (2017)
  • Drużynowy Mistrz Świata Juniorów (2007)
  • Złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski (2006)
  • Wygrana w Brązowym Kasku (2006)
  • Złoty medal Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski (2003)


ARTUR CZAJA

Kraj: Polska
Status: Senior

Poprzednie kluby w Polsce:

  • Włókniarz Częstochowa 2010-2014
  • Stal Rzeszów 2015
  • Włókniarz Częstochowa 2016
  • Unia Tarnów 2017
Osiągnięcia:
  • Brązowy medal Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski (2016)
  • Złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych (2013)
  • Srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski (2013)
  • Drużynowy Mistrz Europy Juniorów (2013)

 

 

 

 

 

 

 


ROBERT CHMIEL

Kraj: Polska
Status: Junior

Poprzednie kluby w Polsce:

  • MKMŻ Rybki Rybnik 2008-2012 (miniżużel 80cc)
Osiągnięcia:
  • Srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych (2017)
  • Srebrny medal Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski (2015)
  • Trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Nice Cup (2014)
  • 4 miejsce w Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostwach Polski (2014)
  • Drużynowy Mistrz Polski 80cc (2010, 2011)
  • VIII Turniej o Złoty Kilofek Dyrektora KWK Chwałowice –1 miejsce (2012)
  • III Turniej o Złotą Lampkę Górniczą Pamięci Prezesa Andrzeja Skulskiego – 1 miejsce (2012)

 

 


LARS SKUPIEŃ

Kraj: Polska
Status: Junior

Poprzednie kluby w Polsce:

  • -
Osiągnięcia:
  • Srebrny medal Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski (2017)
  • Srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych (2017)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


PRZEMYSŁAW GIERA

Kraj: Polska
Status: Junior

Poprzednie kluby w Polsce:

  • -
Osiągnięcia:
  • -

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DAWID JONA

Kraj: Polska
Status: Junior

Poprzednie kluby w Polsce:

  • -
Osiągnięcia:
  • -

 


MATEUSZ TUDZIEŻ

Kraj: Polska
Status: Junior

Poprzednie kluby w Polsce:

  • -
Osiągnięcia:
  • -
 

Szkółka


KACPER DUDA


KACPER KŁOSOK


DAWID KOŁODZIEJ


JAKUB MARTYNIAK


PAWEŁ TRZEŚNIEWSKI


DOMINIK TYMAN


BŁAŻEJ WYPIOR


LEON FLINT

 

Trener


ANTONI SKUPIEŃ

 

Kierownicy drużyny


JAROSŁAW DYMEK


RADOSŁAW KALYCIOK

 

Mechanik klubowy


MARK COURTNEY

 

NAJBLIŻSZY MECZ
ROW Rybnik
niedziela
16 września
14:30
Speed Car Motor Lublin

KUP BILET ONLINE

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    Speed Car Motor Lublin
    14
    26
    187
  • 2.
    ROW Rybnik
    14
    23
    181
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    14
    23
    66
  • 4.
    Lokomotiv Daugavpils
    14
    21
    -4
  • 5.
    Orzeł Łódź
    14
    18
    47
  • 6.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    14
    15
    40
  • 7.
    Euro Finannce Polonia Piła
    14
    7
    -149
  • 8.
    Arge Speedway Wanda Kraków
    14
    5
    -368

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA