K. S. ROW Rybnik

Kalendarz 2020

Rozgrywki PGE Ekstraligi w sezonie 2020

1 kolejka 12 i 14 czerwca

Betard Sparta Wrocław - Speed Car Motor Lublin
Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz
Stal Gorzów - Unia Leszno
PGG ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra

2 kolejka 19 i 21 czerwca
Unia Leszno - Sparta Wrocław
GKM Grudziądz - PGG ROW Rybnik
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa
Speed Car Motor Lublin - Stal Gorzów

3 kolejka 26 i 28 czerwca
Unia Leszno - Motor Lublin
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz
PGG ROW Rybnik - Stal Gorzów
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław

4 kolejka 3 i 5 lipiec

Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
Motor Lublin - PGG ROW Rybnik
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra
GKM Grudziądz - Unia Leszno

5 kolejka 10 i 12 lipca
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz
PGG ROW Rybnik - Unia Leszno
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin

6 kolejka 17 i 19 lipca
PGG ROW Rybnik - Włókniarz Częstochowa
Motor Lublin - GKM Grudziądz
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów - Sparta Wrocław

7 kolejka 24 i 26 lipca
Sparta Wrocław - PGG ROW Rybnik
Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin
GKM Grudziądz - Stal Gorzów
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno

8 kolejka 31 lipca i 2 sierpnia

Unia Leszno - Stal Gorzów
Falubaz Zielona Góra - PGG ROW Rybnik
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa
Motor Lublin - Sparta Wrocław

9 kolejka 7 i  9 sierpnia
PGG ROW Rybnik - GKM Grudziądz
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra
Sparta Wrocław - Unia Leszno
Stal Gorzów - Motor Lublin

10 kolejka 14 i 16 sierpnia
Stal Gorzów -  PGG ROW Rybnik
Motor Lublin - Unia Leszno
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa
GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra

11 kolejka 21 i 23 sierpnia
Unia Leszno - GKM Grudziądz
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław
PGG ROW Rybnik - Motor Lublin

12 kolejka 28 i 30 sierpnia

Unia Leszno - PGG ROW Rybnik
Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra
GKM Grudziądz- Sparta Wrocław

13 kolejka 4 i 6 września
GKM Grudziądz - Motor Lublin
Włókniarz Częstochowa - PGG ROW Rybnik
Sparta Wrocław - Stal Gorzów
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno

14 kolejka 11 i 13 września

Stal Gorzów - GKM Grudziądz
PGG ROW Rybnik - Sparta Wrocław
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa
Motor Lublin - Falubaz Zielona Góra

Część finałowa

20 września - półfinały
27 września - rewanżowe mecze półfinałowe

4 październik - finał

4 październik - mecz o 3 msc

11 październik - rewanżowy mecz finałowy
11 październik - rewanżowy mecz o 3 msc

 
 

 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    Fogo Unia Leszno
    4
    8
    46
  • 2.
    Eltrox Włókniarz Częstochowa
    3
    6
    60
  • 3.
    RM Solar Falubaz Zielona Góra
    4
    5
    -5
  • 4.
    Motor Lublin
    4
    4
    8
  • 5.
    Betard Sparta Wrocław
    4
    3
    -12
  • 6.
    MRGARDEN GKM Grudziądz
    4
    2
    -2
  • 7.
    PGG ROW Rybnik
    4
    2
    -69
  • 8.
    Moje Bermudy Stal Gorzów
    3
    0
    -26




OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA