K. S. ROW Rybnik

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów są już w fazie półfinałów. Za nami pierwsza runda

16 lipca 2019 0

To nie był wyjątkowo udany występ naszych juniorów w kolejnej odsłonie Drużynowych Mistrzostwo Polski Juniorów. Te zmagania weszły już w etap półfinałów, w których rybniczanie trafili do do grupy B. We wtorkowe popołudnie nasza drużyna w składzie Dominik Tyman, Robert Chmiel i Mateusz Tudzież rywalizowała w pierwszej rundzie... czytaj więcej

Na dobrym 8 miejscu zakończył rywalizację w I rundzie SEC Kacper Woryna (WYNIKI, GALERIA)

14 lipca 2019 0

Na 8 miejscu zakończył rywalizację w pierwszej rundzie finałowej SEC nasz kapitan Kacper Woryna. Zawodni PGG ROW Rybnik zdobył łącznie 8 punktów i był bliski startu w półfinałach. Niestety jego szanse przekreślił kiepski start w ostatniej serii wyścigów i dowiezione do mety zero. Niemniej Woryna był jednym z pierwszych zawodników, którzy na... czytaj więcej

48 lat temu Polacy zadziwili wszystkich i sięgnęli po złoto na naszym owalu

12 lipca 2019 0

To była piękna, słoneczna niedziela. Leniwa można rzec. 11 lipca 1971 roku. Ale na ulicach Rybnika dało się wyczuć swego rodzaju podniecenie. Zamiast tradycyjnego niedzielnego spaceru po porannej mszy, wizyty w pobliskiej lodziarni na Bambino, rybniczanie prosto po sumie biegli szybko do swoich domów na tradycyjną roladę, kluski i modrą kapustę. Na popołudnie mieli inne... czytaj więcej

W sobotę nasz kapitan Kacper Woryna rozpoczyna zmagania w finałach SEC

11 lipca 2019 0

Już w najbliższą sobotę w Gustrow w Niemczech nasz kapitan Kacper Woryna rozpocznie zmagania w tegorocznych finałach  Tauron Speedway Euro Championship. Wszyscy kibice zielono-czarnych mocno ściskać będą na pewno kciuki za swojego ulubieńca.  - Bądźcie ze mną, liczę na Wasz doping! - podkreśla nasz utalentowany zawodnik. Przypomnijmy, że sobotnie zawody to będzie... czytaj więcej

Mecz z Gnieznem w oku kamery Rybnickiego Magazyny Żużlowego

10 lipca 2019 0

Jednego w tym meczu na pewno nie brakowało - emocji. I chociaż liczyliśmy na pełną pulę, to dwa punkty i tak bierzemy w ciemno. Zobaczcie skrót z niedzielnego spotkania PGG ROW Rybnik - Start Gniezno przygotowany przez Marka Kasperka. Zapraszamy do oglądania Rybnickiego Magazynu Żużlowego.   czytaj więcej

Nasi juniorzy nie pojadą w finale MIMP. Przemek Giera bez złamań, choć jest mocno poobijany

9 lipca 2019 0

Żaden z naszych juniorów nie zdołał awansować do finału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Cała trójka: Robert Chmiel, Mateusz Tudzież i Przemysław Giera poległa w eliminacjach. Co więcej pechowo zawody zakończyły się dla dwójki  naszych młodych reprezentantów. Robert Chmiel, który rywalizował na torze w Poznaniu zanotował... czytaj więcej

Horror dla Rybnika, bonus dla Gniezna! PGG ROW - Car Gwarant Start 47:43 (RELACJA, GALERIA)

7 lipca 2019 0

Istny horror rozegrał się w niedzielne popołudnie na torze w Rybniku! Pełen stadion kibiców, był świadkiem arcyciekawego spotkania, gdzie o zwycięstwie decydował ostatni bieg. Dwa punkty zostały w Rybniku, lecz bonus pojechał do Gniezna. Już w biegu otwarcia mieliśmy pierwsze emocje. Mirosław Jabłoński zdecydowanie wygrał start, lecz na wejściu w drugi łuk... czytaj więcej

Daniel Bewley z awansem do finału IMEJ

6 lipca 2019 0

Zawodnik PGG ROW Rybnik Daniel Bewley wywalczył w sobotnie popołudnie awans do finału  Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Zawody rozegrano na torze w Gdańsku. Daniel stanął na trzecim, najniższym stopniu podium. Lepszy od niego był tylko Romana Lachbaum, który z dorobkiem 9 punktów wygrał całe zawody i Jakub Miśkowiak, który był drugi. Awans... czytaj więcej

Paweł Trześniewski trzeci w kolejnej rundzie Pucharu Ekstraligi

Paweł Trześniewski, młodziutki zawodnik PGG ROW Rybnik zajął trzecie miejsce w 4. rundzie Pucharu Ekstraligi 250cc. Na Stadionie im. Edwarda Jancarza wygrał debiutujący Oskar Paluch przed Wiktorem Przyjemskim i naszym Pawłem. Młody Rekin łącznie zgromadził na swoim koncie 12 oczek - dwa wyścigi wygrał, trzy razy był drugi. Wyniki: 1. Oskar Paluch (Stal Gorzów) - 15... czytaj więcej

Dojazdówka przed meczem PGG ROW Rybnik - Car Gwarant Start

5 lipca 2019 0

W najbliższą niedzielę PGG ROW Rybnik podejmie na własnym torze drużynę Car Gwarant Start Gniezno. Spotkanie zapowiada się arcyciekawie ponieważ stawką jest 1 miejsce w tabeli Nice 1 LŻ. Rybniczanie mimo ostatniej porażki w Tarnowie, wciąż zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Podopieczni Piotra Żyto mają dwa punkty przewagi nad naszym najbliższym rywalem. Drużyna z Gniezna... czytaj więcej