K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Komentarze po meczu ŻKS ROW Rybnik - Łączyńscy-Carbon Start Gniezno

10 sierpnia 2015 16

Jan Grabowski (trener ŻKS-u ROW Rybnik): Ten mecz był ważny, ale kluczowe dla nas spotkanie będzie w Daugavpils. Tam będziemy wiedzieli z którego miejsca pojedziemy w Play-Offach. Obawialiśmy się gnieźnian. Gdyby tak nie było to pojechalibyśmy w młodzieżowym składzie. Start ma zawodników, którzy potrafią jeździć i dlatego wystawiliśmy najmocniejszy skład.

Dariusz Śledź (trener Łączyńscy-Carbon Startu Gniezno): Bardzo dobry mecz, niestety dla ekipy rybnickiej. Zdawaliśmy sobie sprawę, że jedziemy na trudny teren. Przyjechaliśmy z nowymi twarzami w naszej drużynie. Kyle Newman, który pojechał pierwszy raz w lidze polskiej, zaprezentował się poprawnie na tak trudnym terenie. My przygotowujemy się do barażów, zaś rybniczanom gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w finałowej części rozgrywek oraz upragnionego awansu.

Kacper Woryna (zawodnik ŻKS ROW Rybnik): Podczas biegu nie odczuwało się tak tych tropikalnych warunków, bardziej w przerwach. Dobrze, że była to wieczorna pora, bo gdybyśmy mieli jechać o 14, to byłaby porażka. Może wynik tego nie odzwierciedla, ale było trochę walki. Ja jestem zadowolony ze swojego rezultatu, bo przywoziłem trójki, a nie wykluczenia.

Kyle Newman  (zawodnik Łączyńscy-Carbon Startu Gniezno): Pierwszy mecz w polskiej lidze dla mnie. Było to bardzo ciężkie spotkanie, Rybnik jest bardzo mocną drużyną. Zdobyłem 7 punktów, więc było całkiem nieźle. Jest to trudny tor do spasowania się, trzeba mieć tutaj dobry start. Muszę się dalej uczyć i może zaliczę lepsze wyniki.

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  PGG ROW Rybnik
  12
  22
  110
 • 2.
  Arged Malesa TŻ Ostrovia
  12
  18
  -8
 • 3.
  Car Gwarant Start Gniezno
  12
  17
  6
 • 4.
  Unia Tarnów
  12
  17
  16
 • 5.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  12
  13
  -32
 • 6.
  Lokomotiv Daugavpils
  12
  11
  -43
 • 7.
  Orzeł Łódź
  12
  7
  -49