K. S. ROW Rybnik
Fot. Marek Bodusz

Nasi juniorzy zostali drużynowymi wicemistrzami Polski!

4 września 2015 3

Dzisiejsze zawody w Opolu to zwieńczenie świetnej postawy rybnickich juniorów w tym sezonie. Kacper Woryna, Kamil Wieczorek i Robert Chmiel w finale Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski zajęli drugie miejsce i do Rybnika wracają ze srebrnym medalem. Zwycieżyła zdecydowanie drużyna z Wrocławia, a miejsce na podium uzupełnili juniorzy z Gdańska. 

 

I Betard Sparta Wrocław - 50 pkt.
9. Maksym Drabik - 18 (3,3,3,3,3,3)
10. Damian Dróżdż - 14 (3,3,2,1,1,3,1)
11. Adrian Gała - 18 (3,3,2,3,3,2,2)
12. Brak zawodnika

II ŻKS ROW Rybnik - 30 pkt.
13. Kacper Woryna - 14 (1,2,2,3,3,2,1)
14. Kamil Wieczorek - 8 (2,1,0,1,3,w,1)
15. Robert Chmiel - 8 (2,1,1,1,1,2)
16. Brak zawodnika

III Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - 23 pkt.
1. Dominik Kossakowski - 8 (2,2,0,1,3)
2. Aureliusz Bieliński - 3 (1,0,1,1,0)
3. Łukasz Sówka - 9 (0,3,2,2,2)
4. Patryk Beśko - 3 (1,0,0,2,d)

IV Hawi Racing Team Opole - 17 pkt.
5. Michał Kordas - 3 (u,0,0,d,0,3)
6. Patryk Malitowski - 12 (2,1,2,2,2,3,d)
7. Marcin Turowski - 2 (0,1,1,u,0,0,d)
8. Brak zawodnika

Bieg po biegu:
1. Dróżdż, Wieczorek, Beśko, Kordas (u/4)
2. Gała, Malitowski, Woryna, Sówka
3. Drabik, Chmiel, Bieliński, Kordas
4. Dróżdż, Kossakowski, Wieczorek, Turowski
5. Drabik, Woryna, Malitowski, Beśko
6. Sówka, Dróżdż, Chmiel, Kordas
7. Drabik, Woryna, Turowski, Bieliński
8. Gała, Kossakowski, Turowski, Wieczorek
9. Woryna, Malitowski, Dróżdż, Beśko
10. Drabik, Sówka, Wieczorek, Turowski (u/4)
11. Woryna, Gała, Bieliński, Kordas (d/4)
12. Gała, Malitowski, Chmiel, Kossakowski
13. Wieczorek, Sówka, Dróżdż, Turowski
14. Gała, Beśko, Chmiel, Turowski
15. Dróżdź, Malitowski, Bieliński, Wieczorek (w)
16. Drabik, Woryna, Kossakowski, Kordas
17. Malitowski, Gała, Chmiel, Beśko (d/4)
18. Kordas, Chmiel, Dróżdż, Bieliński
19. Kossakowski, Gała, Wieczorek, Turowski (u/4)
20. Drabik, Sówka, Woryna, Malitowski (d/4)

 

Wyniki za SportoweFakty.wp.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49