K. S. ROW Rybnik
Fot. Agnieszka Siwek

Ilja Czałow z kolejnym medalem w Rosji

9 października 2015 0

Mimo, że Ilja Czałow nie ma w tym sezonie okazji do startów w polskiej lidze, to młody zawodnik nieźle radzi sobie w rosyjskich rozgrywkach. Na swoim koncie ma już indywidualne wicemistrzostwo Rosji, teraz raz z kolegami z Turbiny Bałakowo dorzucił do swojego dorobku złoto mistrzostw par klubowych. Na stadionie żużlowym Awangard rozegrano ostatni finał, który był przypieczętowaniem zdobycia złota przez Turbinę. Mega-Łada Togliatti zdobyła srebro, a brąz przypadł Wostokowi Władywostok. 

 

Wyniki:

I. SK Turbina - 35:
5. Władimir Borodulin - 5 (d,2,3,w)
6. Ilia Czałow - 12 (1,3,2,2,2,2)
13. Andriej Kudriaszow - 18 (3,3,3,3,3,3)

II. Wostok - 29:
1. Siergiej Łogaczow – 10 (2,2,3,w,3)
2. Gleb Szewczenko - 8 (1,3,1,2,1,0)
11. Wadim Tarasienko - 11 (0,3,2,3,3)

III. Wostok-2 - 21:
7. Mark Karion - 1 (1,w,0,0,0,0)
8. Paweł Łaguta - 8 (2,2,1,w,1,2)
14. Grigorij Łaguta - 12 (3,3,3,3)

IV-V. Mega-Łada - 17:
1. Siergiej Darkin - 6 (1,d,0,1,2,2)
2. Michaił Litwinow - 3 (0,0,2,0,1)
11. Gleb Czugunow - 8 (2,1,3,1,1)

IV-V. STK Oktiabrskij - 17:
9. Marat Gatiatow - 10 (2,1,2,1,2,2)
10. Arsłan Fajzulin - 2 (1,0,0,0,w,1)
15. Siemion Własow - 5 (3,0,1,1)

Bieg po biegu:
1. G. Łaguta, P. Łaguta, Darkin, Litwinow
2. Kudriaszow, Łogaczow, Czałow, Tarasienko
3. Własow, Czugunow, Fajzulin, Darkin (d)
4. Czałow, P. Łaguta, Karion, Borodulin (d)
5. Tarasienko, Gatiatow, Szewczenko, Własow
6. Kudriaszow, Czałow, Czugunow, Darkin
7. Szewczenko, Łogaczow, P. Łaguta, Karion (u/w)
8. Kudriaszow, Borodulin, Gatiatow, Fajzulin
9. Łogaczow, Tarasienko, Darkin, Litwinow
10. G. Łaguta, Gatiatow, Własow, P. Łaguta (u/w)
11. Kudriaszow, Czałow, Szewczenko, Łogaczow (u/w)
12. Czugunow, Litwinow, Gatiatow, Fajzulin
13. Borodulin, Czałow, P. Łaguta, Karion
14. Tarasienko, Szewczenko, Własow, Fajzulin
15. G. Łaguta, Darkin, Czugunow, Karion
16. Kudriaszow, Gatiatow, Borodulin (u/w), Fajzulin (2/w)
17. Łogaczow, P. Łaguta, Szewczenko, Karion
18. Kudriaszow, Czałow, Czugunow, Litwinow
19. G. Łaguta, Gatiatow, Fajzulin, Karion
20. Tarasienko, Darkin, Litwinow, Szewczenko

 

Klasyfikacja końcowa

1. Turbina Bałakowo - 11 (+95)
2. Mega-Łada Togliatti - 9 (+77)
3. Wostok Władywostok - 6 (+70)
4. STK Oktiabrskij - 4 (+51)

(wyniki drugich par klubowych nie były zaliczane)

 

Wyniki za SportoweFakty.wp.pl


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    Fogo Unia Leszno
    4
    8
    46
  • 2.
    Eltrox Włókniarz Częstochowa
    3
    6
    60
  • 3.
    RM Solar Falubaz Zielona Góra
    4
    5
    -5
  • 4.
    Motor Lublin
    4
    4
    8
  • 5.
    Betard Sparta Wrocław
    4
    3
    -12
  • 6.
    MRGARDEN GKM Grudziądz
    4
    2
    -2
  • 7.
    PGG ROW Rybnik
    4
    2
    -69
  • 8.
    Moje Bermudy Stal Gorzów
    3
    0
    -26




OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA