K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Inauguracja z Toruniem już w sobotę! Przedsprzedaż rusza w środę, w piątek spotykamy się w Focus Park! (AKTUALIZACJA)

11 kwietnia 2016 23

Nie mieliśmy okazji zainaugurować w niedzielę sezonu 2016. W poniedziałek oba kluby bardzo szybko porozumiały się i wspólnie ustaliły nowy termin rozegrania tego meczu. Wcześniej pisaliśmy o przyszłej sobocie i data ostatecznie została zatwierdzona. Spotkanie z Get Well Toruń 16 kwietnia rozpoczniemy o godz. 17. To będzie bardzo pracowity weekend dla Rekinów - po sobotnim pojedynku z Toruniem udadzą sie oni już dzień później do Poznania, by zmierzyć się z Betard Spartą Wrocław. 

- Damy radę, w świecie żużlowym mecz po dniu to nic szczególnego. Chcieliśmy spotkanie z Toruniem rozegrać jak najszybciej, bo wiemy że kibice w Rybniku czekają na ekstraligowe emocje. Najbliższa sobota to dobry termin, prognozy są też optymistyczne - przekonuje Krzysztof Mrozek, prezes ROW Rybnik S.A.

Przedsprzedaż biletów na ten mecz rozpocznie się w najbliższą środę (13 kwietnia) - tego dnia o godz. 17 rozpocznie się trening punktowany z Włókniarzem Częstochowa (bilety i programy na to spotkanie w cenie 10 zł  będzą sprzedawane w kasach na koronie stadionu od godz. 16). O tej samej godzinie ruszy przedsprzedaż biletów i programów na sobotnie spotkanie z Get Well Toruń w kasie przy wjeździe do parku maszyn, która potrwa do godz. 18. Podobnie będzie dzień później - w godzinach od 16 do 18 będzie można kupić bilety i programy na mecz z toruńską ekipą.

Ale to nie wszystko - w piątek 15.04.  o godzinie 17 zapraszamy do Focus Park Rybnik - tam będziecie mieli okazję spotkać się z zawodnikami ROW Rybnik, kupić bilety i gadżety, a także wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Zapraszamy!

 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  4
  8
  46
 • 2.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  3
  6
  60
 • 3.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  4
  5
  -5
 • 4.
  Motor Lublin
  4
  4
  8
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  4
  3
  -12
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  4
  2
  -2
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  4
  2
  -69
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  3
  0
  -26
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA