K. S. ROW Rybnik

Zielono-czarne Mikołajki 2016! Bądź z nami: pomóż dzieciakom i zdobądź niepowtarzalną żużlową pamiątkę!

23 listopada 2016 8

Rok temu w okresie świątecznym nasi żużlowcy odwiedzili dzieciaki leżące na oddziale dziecięcym Szpitala Wojewódzkiego w Rybniku. W tym roku, w Mikołajki, pojawimy się tam znowu żeby dać najmłodszym pacjentom tej placówki odrobinę radości. Ale to nie wszystko - tego samego dnia odwiedzimy też podopiecznych rybnickiego Domu Dziecka!

- Mikołajami będą nasi zawodnicy. W akcję zaangażują się Rafał Szombierski, Damian Baliński, Tobiasz Musielak, Kacper Woryna, Robert Chmiel i czwórka młodych żużlowców, którzy w tym roku zdali licencję. Dzieciaki dostaną od nas prezenty którymi będą zestawy gadżetów klubowych, będzie też okazja do zdjęć i rozmów – mówi Krzysztof Mrozek, prezes ROW Rybnik SA.

Nowością jest to, że w tym roku do współpracy w dzieleniu się radością zapraszamy też Was, rybnickich kibiców! Jak możesz pomóc? Sprawa jest prosta – wystarczy, że skompletujesz paczuszkę ze słodyczami, lub przyniesiesz zabawki, które nasi Mikołaje przekażą dzieciakom. W zamian za zaangażowanie w akcję, otrzymacie o nas niepowtarzalną żużlową pamiątkę...

- Zapraszamy Was do warsztatu klubowego w najbliższy wtorek 29 listopada. Od godziny 16 do 19 będzie można przekazać tam prezenty dla dzieci. Każdy, kto to zrobi, będzie mógł wybrać sobie dla siebie coś z naszego magazynu, w który są m.in. obszycia motocykli, osłony na kierownicę, czy części motocykla. To naprawdę niepowtarzalna szansa na to, by znaleźć dla siebie bardzo oryginalną pamiątkę związaną z rybnickim żużlem – mówi Krzysztof Mrozek.

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  PGG ROW Rybnik
  12
  22
  110
 • 2.
  Arged Malesa TŻ Ostrovia
  12
  18
  -8
 • 3.
  Car Gwarant Start Gniezno
  12
  17
  6
 • 4.
  Unia Tarnów
  12
  17
  16
 • 5.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  12
  13
  -32
 • 6.
  Lokomotiv Daugavpils
  12
  11
  -43
 • 7.
  Orzeł Łódź
  12
  7
  -49