K. S. ROW Rybnik

4 marca, godz. 18 - zapraszamy do Boguszowic na prezentację drużyny! Jak i kiedy kupić bilet? Co się będzie działo?

31 stycznia 2017 20

W sobotę 4 marca o godz. 18 rozpocznie się prezentacja drużyny KS ROW Rybnik na sezon 2017. Honorowym patronatem objął ją Prezydenta Miasta Rybnika Piotr Kuczera, a gośćmi będą przesympatyczni i wiecznie młodzi Panowie z  Kabaret Młodych Panów. Tego dnia w Hali Widowiskowo - Sportowej w Rybniku - Boguszowicach będa obecni wszyscy zawodnicy z kadry zespołu, będzie możliwość rozmów z zawodnikami i zrobienia sobie z nimi zdjęć.

Dla uczestników przewidzieliśmy niespodzianki, m.in. darmowy folder na autografy zawodników, słodką przekąskę w kolorach klubowych, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami!

- Co roku staramy się, żeby ten dzień był dla naszych kibiców absolutnie niezwykły. Tak będzie i tym razem, tym bardziej że będzie z nami rybnicki Kabaret Młodych Panów - mówi Krzysztof Mrozek, prezes ROW Rybnik SA. - Mamy potwierdzenia uczestnictwa od wszystkich naszych zawodników. To będzie naprawdę niepowtarzalna okazja, żeby spotkać tych chłopaków, porozmawiać z nimi, zrobic sobie zdjęcie.

A w jakim charakterze na prezentacji wystąpi KMP? - To niespodzianka. Na pewno Panowie bedą mieć duży udział w tej imprezie. A może i bardzo duży, bo improwizacja to ich specjalność - mówi Mrozek.

 

Informacje praktyczne

Cena biletu - 10 zł.
Cały zysk z imprezy zostanie przeznaczony ne cel charytatywny - Fundacja Piątka! Sprzedaż biletów (limit: 5 szt / osoba) w siedzibie klubu KS ROW Rybnik na stadionie przy ul. Gliwickiej 72.

20 - 21 lutego (godz. 8 - 18) - TYLKO dla posiadaczy karnetów na sezon 2017!
22 - 24 lutego (godz. 8 - 18) - sprzedaż otwarta.

 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  4
  8
  46
 • 2.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  3
  6
  60
 • 3.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  4
  5
  -5
 • 4.
  Motor Lublin
  4
  4
  8
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  4
  3
  -12
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  4
  2
  -2
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  4
  2
  -69
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  3
  0
  -26
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA