K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Robert Chmiel: Chcę objechać sezon bez kontuzji i zostać Juniorem Roku!

10 lutego 2017 14

W ubiegłym tygodniu ze zgrupowania naszej kadry narodowej wrócili Kacper Woryna i Robert Chmiel. Robert, dla którego obóz w Szklarskiej Porębie był pierwszym reprezentacyjnym wypadem, opowiedział nam o chrzcie w biało-czerwonym zespole, a także o sprzęcie i celach na nadchodzące rozgrywki.

W Szklarskiej Porębię na Roberta Chmiela, Daniela Kaczmarka, Rafała Karczmarza, Dominika Kuberę i Oskara Bobera czekała ciekawa atrakcja, jaką był reprezentacyjny chrzest. Z opowieści naszego zawodnika wynika, że łatwo nie było...

- Zaczęło się od strzyżenia, a raczej golenia głów na różne możliwe sposoby. Następnym etapem było rysowanie kevlarów mazakami na ciele, a na deser jedzenie cynamonu, który musieliśmy popić napojem gazowanym. To ostatnie było było szczególnie niemiłym przeżyciem (śmiech - dop.red.). Mieliśmy też wyścig na cztery okrążenia dokoła holu w hotelu - zdradza młodzieżowiec "Rekinów".

Nasz junior nie kryje również, że atmosfera w kadrze jest bardzo dobra. - Na zgrupowaniu panowała bardzo miła atmosfera. Odbywaliśmy dwa, trzy treningi dziennie. Dużo rozmawialiśmy, był też czas na rozgrywki w fifę w pokojach z kolegami z kadry. Tydzień czasu bardzo pozytywnie spędzony, a treningi które tam zaliczyliśmy, mocno urozmaiciły mój okres przygotowawczy do sezonu - mówi.

Teraz Robert myśli już o nadchodzącym sezonie. Będzie miał w nim do dyspozycji sprzęt, który przygotowuje mu Siergiej Mikułow, tuner Grigorija Łaguty. - Już wcześniej myślałem nad kontaktem z Griszą w sprawie silników, okazało się jednak że prezes Krzysztof Mrozek już zaingerował w tej sprawie i przy pomocy Rosjanina silnik udało się zamówić - opowiada Robert.

A jakie cele stawia sobie Robert w 2017 roku? - Przede wszystkim startować tyle ile się da. Chcę pokazać się z jak najlepszej strony w lidze i na każdych innych zawodach. Chciałbym też objechać sezon bez kontuzji i zostać Juniorem Roku. Korzystając jeszcze z okazji chciałbym pozdrowić wszystkich moich sympatyków - mówi popularny "Rompert". 

 

 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  4
  8
  46
 • 2.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  3
  6
  60
 • 3.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  4
  5
  -5
 • 4.
  Motor Lublin
  4
  4
  8
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  4
  3
  -12
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  4
  2
  -2
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  4
  2
  -69
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  3
  0
  -26
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA