K. S. ROW Rybnik

Magia czarnego sportu w Focus Park! (WIDEO)

12 marca 2017 8

Znakomici goście, niezwykłe fotografie autorstwa nieżyjącego już Leona Majsiuka i interesujące opowieści o żużlu sprzed lat. W sobotę w galerii handlowej Focus Park w Rybniku, otwarliśmy wystawę "Magia czarnego sportu. 85 lat sportu żużlowego w Rybniku". Będzie ją można oglądać jeszcze przez dwa tygodnie. Zapraszamy i zachęcamy!

 

darek
14.03.2017 7:29:29

Potwiedzam,że można tego słuchać nieskonczonosc.dlatego żałuję,ze transmisją taka kruciutka.P.S. obok wszystkich tych zdjęć mógł stać motor. Więcej takich opowiadań z tak znakomitymi żużlowcami

EASY_RIDER
14.03.2017 4:27:50

Potwierdzam, byłem i widziałem. Bardzo fajne spotkanie, Ci panowie powinni wg mnie wystąpić na prezentacji ROW Rybnik. Może za rok Zarząd zaproponuje im występ i poświęci 15-30 minut. Pozdrawiam

do adam
13.03.2017 19:36:13

a czy trzeba być ekspertem żeby rozpoczynać takie spotkanie? nie wystarczy być prezydentem miasta? szkoda, że ciebie tam nie było bo wtedy była by to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu ale za 5 lat będziesz mógł naprawić ten błąd.

martin
13.03.2017 19:05:20

Biegi , w którym startował Jarmuła i Fojcik były kosmiczne.

shark
13.03.2017 15:41:33

Opowieści panów Kuśki, Fojcika i Gryta palce lizać, zdjęcia niesamowite. Dobrze że w naszym klubie dba się o historię

Bardzo fajnie słuchało się opowieści tych starszych panów. Jeszcze po zakończeniu spotkania długo rozmawiałem z Jerzym Grytem którego pamietam z czasów jak był trenerem pod koniec lat 80tych.
13.03.2017 11:13:22

kondi

MAuger
12.03.2017 22:39:48

adam - Reprezentantem głównego sponsora KS ROW Rybnik w sezonie 2017? Wspierającego tradycję żużlową i nie tylko, w tym przypadku także fotografię i historię?

adam
12.03.2017 21:57:28

Jakim ekspertem tego sportu jest Pan rozpoczynający spotkanie ???

NAJBLIŻSZY MECZ
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów
wtorek
29 sierpnia

KUP BILET ONLINE

Tabela PGE EKSTRALIGA
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
    14
    25
    48
  • 2.
    Betard Sparta Wrocław
    14
    25
    75
  • 3.
    Cash Broker Stal Gorzów
    14
    23
    70
  • 4.
    FOGO Unia Leszno
    14
    23
    86
  • 5.
    Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
    14
    14
    -72
  • 6.
    ROW Rybnik
    14
    11
    -70
  • 7.
    MRGARDEN GKM Grudziądz
    14
    10
    -63
  • 8.
    Get Well Toruń
    14
    8
    -74

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA