K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Udany debiut Kacpra w Szwecji. Zdobył 10 punktów dla Griparny

19 maja 2017 1

Nasz junior zaliczył bardzo udany debiut w swoim szwedzkim klubie startującym w Allsvenskan - Griparna wygrała na własnym torze z Ornarną 49:41, a Kacper Woryna zdobył w tym spotkaniu 10 punktów.

Teraz nasz zawodnik ze swoim teamem jest w drodze do włoskiego Terenzano, gdzie w sobotni wieczór będzie walczył w rundzie kwalifikacyjnej do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. 

Griparna Nyköping - 49
1. Timo Lahti - 10 (3,1,3,3)
2. Alexander Edberg - 2 (1,1,d,0)
3. Ricky Kling - 5+2 (0,2*,2*,1)
4. Kacper Woryna - 10 (1,3,3,3,0)
5.
 Oskar Fajfer - 10 (3,3,1,w,3)
6. William Bjoerling - 1 (1,0,-,u,0)
7. Daniel Henderson - 11 (3,3,1,1,3)

Ornarna Mariestad - 41
1. Mathias Thoernblom - 0 (d,w,d,-)
2. Pontus Aspgren - Z/Z
3. Jonas Jeppesen- 10+4 (2*,2*,2,2,1*,1*)
4. Adrian Cyfer - 15 (2,3,2,3,0,3,2)
5. Tomas H. Jonasson - 8+2 (1*,1,2,2*,2)
6. Johan Jensen - 1+1 (0,0,-,1*)
7. Joel Larsson - 7 (2,2,1,0,0,2)

Bieg po biegu:
1. Lahti, Cyfer, Edberg, Thoernblom (d) 4:2
2. Henderson, Larsson, Bjoerling, Jensen 4:2 (8:4)
3. Cyfer, Jeppesen, Woryna, Kling 1:5 (9:9)
4. Fajfer, Larsson, Jonasson, Bjoerling 3:3 (12:12)
5. Henderson, Cyfer, Edberg, Jensen 4:2 (16:14)
6. Woryna, Kling, Larsson, Thoernblom (w) 5:1 (21:15)
7. Cyfer, Jeppesen, Lahti, Edberg (d) 1:5 (22:20)
8. Woryna, Kling, Jonasson, Larsson 5:1 (27:21)
9. Fajfer, Jeppesen, Henderson, Thoernblom (d) 4:2 (31:23)
10. Lahti, Jonasson, Henderson, Larsson 4:2 (35:25)
11. Henderson, Larsson, Jensen, Bjoerling (u) 3:3 (38:28)
12. Woryna, Jeppesen, Fajfer, Cyfer 4:2 (42:30)
13. Cyfer, Jonasson, Kling, Edberg 1:5 (43:35)
14. Lahti, Jonasson, Jeppesen, Bjoerling (Fajfer - w) 3:3 (46:38)
15. Fajfer, Cyfer, Jeppesen, Woryna 3:3 (49:41)

 

Wyniki za www.sportowefakty.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49