K. S. ROW Rybnik

Bally już po badaniach. W niedzielę #JedziemyDlaDamiana

8 czerwca 2017 20

Damian Baliński, który we wtorkowym meczu szwedzkiej Elitserien uczestniczył w fatalnej kolizji spowodowanej przez Johna Lindmana, jest już po szczegółowych badaniach w jednej z poznańskich klinik. Wiemy już, że początkowe informacje o złamaniu ręki u naszego zawodnika okazały się nieprawdziwe. Potwierdziła się za to kontuzja łopatki, która jest pęknięta w dwóch miejscach.

- Będę chciał jak najszybciej wrócić na tor, ale wszystko zależy od postępów w leczeniu. Myślę jednak, że wrócę szybciej, niż się wszystkim wydaje - mówi Damian Baliński i dodaje: - Dziękuję wszystkim kibicom za wsparcie. Dobrze wiedzieć, że mogę liczyć na waszą życzliwość.

Niedzielny mecz z Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa pojedziemy pod hasłem #JedziemyDlaDamiana. - Dla mnie sprawa sprawa jest prosta - w ostatnich trzech latach nasza drużyna mogła zawsze liczyć na jego pełne zaangażowanie w walce o punkty, więc teraz przychodzi czas na to, byśmy mu się odwdzięczyli i wsparli w trudnym momencie – mówi Krzysztof Mrozek, prezes ROW Rybnik SA.

 

 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  4
  8
  46
 • 2.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  3
  6
  60
 • 3.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  4
  5
  -5
 • 4.
  Motor Lublin
  4
  4
  8
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  4
  3
  -12
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  4
  2
  -2
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  4
  2
  -69
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  3
  0
  -26
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA