K. S. ROW Rybnik

Bally już po badaniach. W niedzielę #JedziemyDlaDamiana

8 czerwca 2017 20

Damian Baliński, który we wtorkowym meczu szwedzkiej Elitserien uczestniczył w fatalnej kolizji spowodowanej przez Johna Lindmana, jest już po szczegółowych badaniach w jednej z poznańskich klinik. Wiemy już, że początkowe informacje o złamaniu ręki u naszego zawodnika okazały się nieprawdziwe. Potwierdziła się za to kontuzja łopatki, która jest pęknięta w dwóch miejscach.

- Będę chciał jak najszybciej wrócić na tor, ale wszystko zależy od postępów w leczeniu. Myślę jednak, że wrócę szybciej, niż się wszystkim wydaje - mówi Damian Baliński i dodaje: - Dziękuję wszystkim kibicom za wsparcie. Dobrze wiedzieć, że mogę liczyć na waszą życzliwość.

Niedzielny mecz z Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa pojedziemy pod hasłem #JedziemyDlaDamiana. - Dla mnie sprawa sprawa jest prosta - w ostatnich trzech latach nasza drużyna mogła zawsze liczyć na jego pełne zaangażowanie w walce o punkty, więc teraz przychodzi czas na to, byśmy mu się odwdzięczyli i wsparli w trudnym momencie – mówi Krzysztof Mrozek, prezes ROW Rybnik SA.

 

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  PGG ROW Rybnik
  12
  22
  110
 • 2.
  Arged Malesa TŻ Ostrovia
  12
  18
  -8
 • 3.
  Car Gwarant Start Gniezno
  12
  17
  6
 • 4.
  Unia Tarnów
  12
  17
  16
 • 5.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  12
  13
  -32
 • 6.
  Lokomotiv Daugavpils
  12
  11
  -43
 • 7.
  Orzeł Łódź
  12
  7
  -49