K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Plebiscyt Rekiny 2017! Wybierzcie najlepszych zawodników tego roku!

2 października 2017 12

Wystartowało głosowanie w naszym plebiscycie Rekiny 2017! To WY zdecydujecie, którzy rybniccy zawodnicy otrzymają efektowne węglowe statuetki z Rekinem w trzech kategoriach: Junior, Objawienie i Zawodnik Roku 2017.

Pierwszy taki plebiscyt zorganizowaliśmy po zakończeniu sezonu 2016. Wtedy węglowe Rekiny trafiły do rąk Grigorija Łaguty (Senior), Maxa Fricke (Objawienie) i Kacpra Woryny (Junior Roku 2016). W tym roku wprowadziliśmy drobną korektę zasad naszego plebiscytu - kategoria Senior została zastąpiona otwartą kategorią Zawodnik Roku, w której znaleźli się wszyscy zawodnicy ROW Rybnik którzy wystąpili w minimum dwóch meczach ligowych naszej drużyny. W kategorii Objawienie Roku 2017 o tytuł walczą trzej nasi juniorzy, a także trzej seniorzy którzy występowali w tym roku w Zielono - Czarnych barwach. W ostatniej kategorii Junior Roku swoje głosy możecie oddać na najmłodszych zawodników ROW Rybnik - tutaj kryterium minimum był start przynajmniej w dwóch rundach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w barwach naszego klubu.

Jak głosować? Sondy do poszczególnych kategorii znajdziecie na głównej stronie www naszego klubu w sekcji bocznej. A więc KLIK i do dzieła! Pamiętajcie, że to od WAS zależy, którzy zawodnicy otrzymają wyróżnienia, które będą dla nich niepowtarzalną nagrodą za postawę w niesłychanie trudnym dla rybnickiego żużla sezonie 2017. Na Wasze głosy czekamy do najbliższego czwartku (05.10) - głosowanie zakończymy o godz. 19.

Przejdź do strony głównej z głosowaniem KLIK

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  PGG ROW Rybnik
  12
  22
  110
 • 2.
  Arged Malesa TŻ Ostrovia
  12
  18
  -8
 • 3.
  Car Gwarant Start Gniezno
  12
  17
  6
 • 4.
  Unia Tarnów
  12
  17
  16
 • 5.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  12
  13
  -32
 • 6.
  Lokomotiv Daugavpils
  12
  11
  -43
 • 7.
  Orzeł Łódź
  12
  7
  -49