K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Plebiscyt Rekiny 2017! Wybierzcie najlepszych zawodników tego roku!

2 października 2017 12

Wystartowało głosowanie w naszym plebiscycie Rekiny 2017! To WY zdecydujecie, którzy rybniccy zawodnicy otrzymają efektowne węglowe statuetki z Rekinem w trzech kategoriach: Junior, Objawienie i Zawodnik Roku 2017.

Pierwszy taki plebiscyt zorganizowaliśmy po zakończeniu sezonu 2016. Wtedy węglowe Rekiny trafiły do rąk Grigorija Łaguty (Senior), Maxa Fricke (Objawienie) i Kacpra Woryny (Junior Roku 2016). W tym roku wprowadziliśmy drobną korektę zasad naszego plebiscytu - kategoria Senior została zastąpiona otwartą kategorią Zawodnik Roku, w której znaleźli się wszyscy zawodnicy ROW Rybnik którzy wystąpili w minimum dwóch meczach ligowych naszej drużyny. W kategorii Objawienie Roku 2017 o tytuł walczą trzej nasi juniorzy, a także trzej seniorzy którzy występowali w tym roku w Zielono - Czarnych barwach. W ostatniej kategorii Junior Roku swoje głosy możecie oddać na najmłodszych zawodników ROW Rybnik - tutaj kryterium minimum był start przynajmniej w dwóch rundach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w barwach naszego klubu.

Jak głosować? Sondy do poszczególnych kategorii znajdziecie na głównej stronie www naszego klubu w sekcji bocznej. A więc KLIK i do dzieła! Pamiętajcie, że to od WAS zależy, którzy zawodnicy otrzymają wyróżnienia, które będą dla nich niepowtarzalną nagrodą za postawę w niesłychanie trudnym dla rybnickiego żużla sezonie 2017. Na Wasze głosy czekamy do najbliższego czwartku (05.10) - głosowanie zakończymy o godz. 19.

Przejdź do strony głównej z głosowaniem KLIK


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  4
  8
  46
 • 2.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  3
  6
  60
 • 3.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  4
  5
  -5
 • 4.
  Motor Lublin
  4
  4
  8
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  4
  3
  -12
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  4
  2
  -2
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  4
  2
  -69
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  3
  0
  -26
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA