K. S. ROW Rybnik
Fot. To była Wasza decyzja - wszystkie trzy statuetki Rekiny 2017 trafiły do Kacpra Woryny / Arkadiusz Siwek

Podsumowaliśmy sezon 2017 we Wrazidloku (GALERIA)

14 października 2017 19

W piątek 13 października, w nieborowickiej Karczmie Wrazidlok, odbyło się tradycyjne zakończenie sezonu ligowego naszego klubu. Wśród gości byli m.in. sponsorzy ROW Rybnik, a także zawodnicy i osoby związane z klubem. Prezydent Rybnika Piotr Kuczera wręczył podczas tej imprezy trzy wyróżnienia dla najlepszych zawodników rybnickiej ekipy w sezonie 2017, węglowe statuetki Rekina. Tym razem w trzech kategoriach (Junior Roku, Zawodnik Roku i Objawienie Roku) tryumfował jeden zawodnik - Kacper Woryna! Taka była decyzja kibiców, którzy oddawali swoje głosy w plebiscycie przeprowadzonym na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Kacper, króry w tym sezonie był także kapitanem naszej drużyny, powiedział: - Bardzo dziękuję za Wasze głosy. Chcę powiedzieć krótko - jesteśmy w Rybniku jak rodzina i zostaję na pokładzie na kolejny rok. Walczymy dalej razem.

Tak więc wychowanek Rybek Rybnik i ROW Rybnik uciął jednoznacznie wszystkie spekulacje medialne, które łączyły go ostatnio z innymi klubami PGE Ekstraligi i tak jak na prawdziwego kapitana przystało, zdecydował się pomóc swojemu klubowi w trudnym momencie. - Dziękuję Kacper - odpowiedział prezes ROW Rybnik SA Krzysztof Mrozek, który od lat wspiera karierę tego zawodnika.

Prezydent Rybnika Piotr Kuczera stwierdził, że ten sezon był dla naszego klubu jak... droga z nieba do piekła. - Dużo pecha związanego z kontuzjami, sprawa Łaguty. To był trudny rok, ale wierzę w siłę rybnickiego żużla i nie mam wątpliwości, że nasze miasto powinno na ten sport stawiać. Stadion pełen kibiców podczas meczów ligowych, jest na to najlepszym dowodem.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tej imprezy.

 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  10
  19
  88
 • 2.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  9
  14
  43
 • 3.
  Motor Lublin
  10
  13
  42
 • 4.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  9
  11
  44
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  8
  10
  30
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  9
  8
  -28
 • 7.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  9
  7
  -34
 • 8.
  PGG ROW Rybnik
  10
  2
  -185
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA