K. S. ROW Rybnik
Fot. Od lewej: Henryk Grzonka, Dariusz Ostafiński, Wacław Troszka, Krzysztof Mrozek, Jerzy Gryt, Rafał Szymura i Tomasz Wasik

Debata ekspercka część 3: Mocne i słabe strony ROW Rybnik (NOWE WIDEO)

4 stycznia 2018 21

9 grudnia w siedzibie klubu na stadionie przy G72 odbyła się tradycyjna debata ekspercka, której tematem była aktualna kondycja rybnickiego sportu żużlowego. W tym sezonie poprowadził ją red. Wacław Troszka (Gazeta Rybnicka), a wzięli w niej udział: Tomasz Wasik i Rafał Szymura (przedstawiciele rybnickich kibiców), Henryk Grzonka (doświadczony dziennikarz sportowy), Jerzy Gryt (utytuowany żużlowiec i trener ROW Rybnik), Dariusz Ostafiński (dziennikarz Sportowefakty.pl) i prezes ROW Rybnik SA Krzysztof Mrozek.

Dziś mamy dla Was zapis trzecie i ostatniej części tego spotkania.

 

 

Pierwszą część debaty zobaczysz TUTAJ

Drugą część debaty zobaczysz TUTAJ

 

 

max do alec
10.01.2018 8:24:40

Brawo Brawo Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alec
07.01.2018 15:57:16

ludzie nie osmieszejcie sie, 210 zlotych zato zeby sie nie spieszyc, nie czekac, liga plus zawody juniorskie, I JESZCZE CZEGOS WIENCYJ OCZEKIWAC BO SIE KARNET KUPILO; A TYN CO BILET KUPUJE TO GORSZY NIZ WY? reportezy co ich na program nie stac, bo tyz myslom zey oskubac... TO JEST POLSKA - GRATULACJE

Mefisto
07.01.2018 14:21:49

"Proszę więcej się nie odnosić do moich wpisów dotyczących górników" To było ostatnie zdanie mojego postu, a widzę że górnicy są dalej aktywni i stąd się biorą kłótnie w komentarzach.
Górnik był tylko przykładem moich wypowiedzi, może być hutnik, rolnik, rybak i tokarz.
I napisałem też że było by miło aby zakup karnetu przez osoby indywidualne był nagradzany zakupem jednego gadżetu w sklepie klubowym ze zniżką.
TAK TRUDNO ZROZUMIEĆ, ŻE KTOŚ MOŻE PISAĆ COŚ NIE WPROST ?????

max do Mefisto
07.01.2018 5:12:16

Sory! muszę, to wyjaśnij mi skoro górnik odkłada socjal i karnet z ceny 220 zł po dofinansowaniu wynosi 255 zakładając że jego wkład to 35+220 które wpłaca + podatek i suma sumarum wychodzi w granicach 270zł przy czym pełna kwota to 280 to co ten górnik czy pracownik firmy X ma dostać rabat na gadżet?? tak to rozumiem!

Mefisto do "górników"
06.01.2018 21:09:33

Nie rozumiecie tego co napisałem w obu postach. Proszę więcej się nie odnosić do moich wpisów dotyczących górników

Do górnik
06.01.2018 19:54:12

Wzruszyła mnie twoja historia!!! Zaraz wyślę SMS o treści pomagam górnikom!!!

Gornik
06.01.2018 12:21:24

My jako gornicy nie mamy od tak karnetow tanszych. Popros w swojej firmie niech ci zwieksza socjal to i tobie doplaca moze i nie tylko do karnetu zuzlowego. W wielu firmach maja karnety na baseny . Silownie . Kina itd itp gornicy to wcale nie sa jakies lepsze ludzie. To firma stara dbac sie troche o nas... pozdrawiam

Mefisto do max
05.01.2018 20:52:54

Nikogo nie chciałem "poniżyć" tylko zwróciłem uwagę na "nierówne" traktowanie kibiców kupujących karnety.
Oszczędność 120-140 złotych nie jest powalająca, ale napisałem, że miło by było jakby indywidualni klienci mogli mieć zniżkę na zakup gadżetów ( jednego ).
Np. Szalik zamiast 35 zł po 15-20 zł.
I tylko tyle, ja nigdy nie poniżam swoimi wypowiedziami, a jeżeli ktoś tak to odbiera to po prostu inaczej ode mnie interpretuje moją wypowiedź.
Pozdrawiam

Grzegorz
05.01.2018 18:54:06

Proszę o wyjaśnienie jaki jest powód usunięcia tego komentarza?
Ja chciałem poruszyć temat który w żadnej z części debaty nie został poruszony: Gadżety klubowe.
1. Mała ilość dostępnych punktów sprzedaży i zbyt krótkie godziny pracy takich punktów - to powoduje że większość kibiców musi się zaopatrywać w gadżety podczas meczu i zapraszam Pana do stania w kolejce do tej "budki" przez pięć biegów gdzie dochodzi miejscami do rękoczynów a pyskówki "Pan tu nie stał" to w chwili obecnej standard. Powinien być otwarty punkt w centrum czynny w godzinach popołudniowych.
2. Oferta - skromna to mało powiedziane nie wiem kto w klubie za ten temat odpowiada ale wystarczy zerknąć na np Stal Gorzów czy inne kluby sportowe (nie koniecznie żużlowe) od długopisu przez kurtki czapki po skarpetki myszki do laptopa itp. A porównajcie to do oferty "Naszej" strony internetowej.
3. Jakość - w śród oferowanych gadżetów niewiele jest takich które cechują się wysoką jakością wykonania.
4. Grupa docelowa - brak gadżetów dla najmłodszych kibiców - do 3lat. Przecież teraz jest ogromny boom urodzeniowy brak śpiochów imitujących kevlar grzechotki czy gryzaka lub smoczka.
Życzę więcej wyobraźni i pochylenia się nad tematem bo tu jest wiele do zrobienia i do ZAROBIENIA!!!
Ten temat u Nas pozostał na poziomie drugoligowym, a tak jak Pan powiedział o wskoczeniu na lvl wyżej i tu musi to nastąpić.

Mszostus
05.01.2018 9:44:07

Widzę że prezes czyta komentarze, bo o nich wspomniał. Z całym szacunkiem prezesie, ale przedstawiciel kibiców zaczął temat, by kupujący karnety mogli coś zyskać, tak jest w każdym sporcie, a pan zmienił temat o dzieleniu karnetów na kategorie, on tego nie miał na myśli. To że zyskujemy jakieś zawody juniorskie czy sparing dla kibica to mało, chodzi o ten mecz ligowy.

pan do filemona
05.01.2018 8:51:56

jeżeli oglądałeś całe 3 odcinki sam wywnioskujesz dlaczego Pan Wacław się nie nadaje , przykład pierwszy z brzegu Prezes udziela wypowiedzi pan Wacław przerywa wcina wątki które są bez znaczenia , a do tego dzwonie dzwoneczkiem niczym kolędnik przed wejściem do domu przykładów można mnożyć .
Przedstawiciele rybnickich kibiców podnieśli poziom debaty , Prezes spokojny chyba pokora wywarła na nim piętno, Max wywarł na nim piętno jego syn zachował się jak nie przystoi .

max do Mefisto
05.01.2018 8:24:33

Fajnie wszystko ująłeś brawo tylko chyba masz żal że nie jesteś górnikiem!?? powiem ci każdy myśli że ryl ma karnet za pół ceny i jesteś w błędzie dlaczego? a no dlatego że ten ryl kupując karnet przykładowo za 220 zł wart 280 musi zapłacić podatek! a i socjal jest pobierany więc upewnij się zanim kogoś chcesz poniżyć!

greg
05.01.2018 8:17:19

Zgadzam się z Mefisto. Mrozek zrobił wielka robotę w Rybniku i tu niema o czym gadać ale chyba co poniektórzy zapomnieli już jego poprzedników kiedy ten klub praktycznie nie istniał i żużla mogło w Rybniku nie być wcale. Mrozek sobie z tym poradził i dzisiaj dalej możemy cieszyć się tym sportem więc nie rozumie ludzi którzy piszą, że trzeba go zmienić.

Mefisto
04.01.2018 22:11:34

4 lata prezesury Krzysztofa Mrozka. 1 rok druga liga i awans. 2 rok pierwsza liga, 3 miejsce i awans przy "zielonym" stoliku. 3 rok e- liga i 6 miejsce. 4 rok byłoby wyżej gdyby nie Grisza.
Uważam, że od dawna nie było w Rybniku lepszego sternika niż ten. Ma czasami nosa do zawodników, a czasami nie ma, ale któż nie popełnia błędów?
Ktoś niedawno napisał, że mało jest w żużlu sterników z takim "wizjonerstwem" jak KM i charyzmą w parkingu.
Ten człowiek żyje żużlem i swoją drużyną.
Ja mu daję roczny kredyt zaufania, będę chodził na mecze z dziećmi i będę kibicował z całych sił.

P.S. Panie Prezesie jestem od 2 lat w 9% które kupują karnet za kwotę wpisaną na karnecie, i trochę czuję się "gorszy" od górników którzy płacą 50% tego co ja. Proszę pomyśleć o tych 9%. Jakbym dostał szalik za 20 zł do karnetu to byłbym usatysfakcjonowany.
Sorki szalik już mam. Może być czapka.
A pomysł z darmowymi wejściami dla dzieci do 12 roku życia - mistrzostwo świata.
Pozdrawiam
Mefisto

Kroleospesdc
04.01.2018 21:22:03

pitu pitu, ale dobre i to jak zuzal nie ma. a podobno przesina beknie za 1 odcinek. nie licza sie z Panem, nikt Pana nie traktuje powaznie.

alec
04.01.2018 21:17:02

RESPECT PREZES: HAPPY NEW YEAR

;)
04.01.2018 20:42:12

pajac frątczak :)) w końcu to ktoś powiedział

Arturo
04.01.2018 20:02:10

Po zobaczeniu wszystkich trzech części żałuję że nie ma czwartej! Świetna debata, mądra rozmowa na najważniejsze tematy rybnickiego żużla. Brawo!!! Ps. Wierzę że row sięgnie po koronę!!!

roger
04.01.2018 18:37:34

Wiedziałem że prezes Mrozek jest dziwnym człowiekiem i po tych debatach utwierdzilem się w tym Zaczynam się zastanawiać czy dożyję jeszcze w Rybniku normalności

Filemon