K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Kacper Woryna wybrany przez czytelników portalu Rybnik.com.pl Człowiekiem Roku 2017!

12 lutego 2018 4

Żużlowiec KS ROW Rybnik – Kacper Woryna Człowiekiem Roku Rybnik.com.pl 2017 w kategorii Nagroda Internautów. Na kapitana naszej drużyny czytelnicy Rybnik.com.pl oddali aż 4533 głosy!

Głosowanie internautów zakończyło się dziś o godz. 12:00. Przez ostatnie trzy tygodnie czytelnicy Rybnik.com.pl oddali na nominowanych do tytułu Człowieka Roku aż 16 219 głosów. Najwięcej – 4 533 głosy otrzymał żużlowiec Kacper Woryna. Tuż za zawodnikiem ROW-u Rybnik uplasowała się animatorka kultury i krzewicielka dziedzictwa historycznego Rybnika – Małgorzata Płoszaj, która uzyskała aż 4 214 głosów. Trzecie miejsce w głosowaniu zajął właściciel firmy AVIS – Szymon Szpitalny (1 521 głosów).

Kacper o wynikach konkursu dowiedział się podczas pobytu na obozie reprezentacji Polski w Zakopanem. Na swoim profilu facebookowym napisał: - Jeszcze raz dziękuję wszystkim za głosy, mojej dziewczynie, rodzinie, kibicom oraz wszystkim osobom, którzy nie spoczywali i codziennie walczyli o głosy na mnie. Jest mi bardzo miło, że tak dla mnie wszyscy walczyli, dziękuję wam z całego serca! Pierwszy raz w historii tego plebiscytu nagroda wędruje do żużla! Rybnik żużlem stoi! Gratulacje również dla wszystkich nominowanych, każdy po kolei zasługuje na tą nagrodę i nie jest ważne kto wygrał, ale że wszyscy jesteśmy wyróżnieni w takim gronie i każdy daje z siebie wszystko w swojej dziedzinie!

Gala konkursu Człowiek Roku 2017 odbędzie się na początku marca, a nagroda internautów może nie być jedyną jaka tego dnia trafi w ręce Kacpra. Obradowała już bowiem kapituła konkursu, która wybierała Człowieka Roku w trzech kategoriach: biznes, kultura i sport. Jednym z nominowanych w tej trzeciej kategorii był nasz zawodnik, ale decyzję kapituły poznamy dopiero na uroczystej gali konkursu.

 

 

NAJBLIŻSZY MECZ
ROW Rybnik
niedziela
10 czerwca
Arge Speedway Wanda Kraków

KUP BILET ONLINE

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Speed Car Motor Lublin
  6
  11
  83
 • 2.
  ROW Rybnik
  6
  8
  75
 • 3.
  Car Gwarant Start Gniezno
  6
  8
  40
 • 4.
  Lokomotiv Daugavpils
  5
  6
  -1
 • 5.
  Euro Finannce Polonia Piła
  5
  4
  -40
 • 6.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  6
  4
  26
 • 7.
  Orzeł Łódź
  6
  3
  -21
 • 8.
  Arge Speedway Wanda Kraków
  6
  2
  -162

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA