K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Kacper Woryna wybrany przez czytelników portalu Rybnik.com.pl Człowiekiem Roku 2017!

12 lutego 2018 4

Żużlowiec KS ROW Rybnik – Kacper Woryna Człowiekiem Roku Rybnik.com.pl 2017 w kategorii Nagroda Internautów. Na kapitana naszej drużyny czytelnicy Rybnik.com.pl oddali aż 4533 głosy!

Głosowanie internautów zakończyło się dziś o godz. 12:00. Przez ostatnie trzy tygodnie czytelnicy Rybnik.com.pl oddali na nominowanych do tytułu Człowieka Roku aż 16 219 głosów. Najwięcej – 4 533 głosy otrzymał żużlowiec Kacper Woryna. Tuż za zawodnikiem ROW-u Rybnik uplasowała się animatorka kultury i krzewicielka dziedzictwa historycznego Rybnika – Małgorzata Płoszaj, która uzyskała aż 4 214 głosów. Trzecie miejsce w głosowaniu zajął właściciel firmy AVIS – Szymon Szpitalny (1 521 głosów).

Kacper o wynikach konkursu dowiedział się podczas pobytu na obozie reprezentacji Polski w Zakopanem. Na swoim profilu facebookowym napisał: - Jeszcze raz dziękuję wszystkim za głosy, mojej dziewczynie, rodzinie, kibicom oraz wszystkim osobom, którzy nie spoczywali i codziennie walczyli o głosy na mnie. Jest mi bardzo miło, że tak dla mnie wszyscy walczyli, dziękuję wam z całego serca! Pierwszy raz w historii tego plebiscytu nagroda wędruje do żużla! Rybnik żużlem stoi! Gratulacje również dla wszystkich nominowanych, każdy po kolei zasługuje na tą nagrodę i nie jest ważne kto wygrał, ale że wszyscy jesteśmy wyróżnieni w takim gronie i każdy daje z siebie wszystko w swojej dziedzinie!

Gala konkursu Człowiek Roku 2017 odbędzie się na początku marca, a nagroda internautów może nie być jedyną jaka tego dnia trafi w ręce Kacpra. Obradowała już bowiem kapituła konkursu, która wybierała Człowieka Roku w trzech kategoriach: biznes, kultura i sport. Jednym z nominowanych w tej trzeciej kategorii był nasz zawodnik, ale decyzję kapituły poznamy dopiero na uroczystej gali konkursu.

 

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

bike trails

survey services

web polls

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Speed Car Motor Lublin
  14
  26
  187
 • 2.
  ROW Rybnik
  14
  23
  181
 • 3.
  Car Gwarant Start Gniezno
  14
  23
  66
 • 4.
  Lokomotiv Daugavpils
  14
  21
  -4
 • 5.
  Orzeł Łódź
  14
  18
  47
 • 6.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  14
  15
  40
 • 7.
  Euro Finannce Polonia Piła
  14
  7
  -149
 • 8.
  Arge Speedway Wanda Kraków
  14
  5
  -368