K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Wybierasz się na mecz z Orłem? Zainteresowanie jest ogromne, więc kup bilet w przedsprzedaży!

18 kwietnia 2018 0

W najbliższą niedzielę rybnicki ROW zmierzy się z drużyną Orła Łódź, jednym z pretendentów do awansu do Ekstraligi. Zainteresowanie tym meczem jest ogromne, warto więc nie czekać na ostatni moment i kupić bilet wcześniej, w przedsprzedaży. Pozwoli to uniknąć stania w kolejkach i niepotrzebnego stresu. Przypominamy, że początek tego arcyciekawego spotkania o 14.30. Prezentacja rozpocznie się tradycyjnie kwadrans wcześniej.


Jeszcze do jutra (19 kwietnia), do godziny15 bilety można kupić przez internet. Można to zrobić przez zakładkę „Kup bilet” na naszej głównej stronie internetowej. Po zakupie biletu otrzymacie Państwo na skrzynkę mailową potwierdzenie transakcji, a w zakładce "TWOJE ZAKUPY" w naszym sklepie www znajdziecie bilet z indywidualnym kodem kreskowym, który trzeba wydrukować i podczas wchodzenia na stadion zeskanować w czytniku kołowrotka. W przypadku meczu z Orłem Łódź dla kibiców którzy zakupili bilety poprzez www otworzymy jedno wejście na koronie stadionu i jedno na trybunę krytą. Wejścia te będą odpowiednio oznakowane.


WAŻNE!! Wszystkim kibicom kupującym bilety ulgowe na mecz (emeryci, renciści, uczniowie i studenci) przypominamy, że wchodząc na stadion w dniu meczu muszą mieć przy sobie dokument ze zdjęciem potwierdzający prawo do zniżki!
Także dzieci do lat 12, które na zawody wchodzą za darmo, powinny mieć legitymację szkolną lub inny dokument, potwierdzający wiek.


PRZEDSPRZEDAŻ W KASACH STADIONU:
Bilety można nabyć w sklepiku klubowym na koronie stadionu (wjazd od ulicy Żużlowej)
CZWARTEK, 19 KWIETNIA, GODZINA 15-18
PIĄTEK, 20 KWIETNIA, GODZINA 15-18
SOBOTA, 21 KWIETNIA, GODZINA 10-13

SPRZEDAŻ W DNIU ZAWODÓW:
Kasa przy parku maszyn od godziny 9.
Pozostałe kasy od godziny 12.30
 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  PGG ROW Rybnik
  12
  22
  110
 • 2.
  Arged Malesa TŻ Ostrovia
  12
  18
  -8
 • 3.
  Car Gwarant Start Gniezno
  12
  17
  6
 • 4.
  Unia Tarnów
  12
  17
  16
 • 5.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  12
  13
  -32
 • 6.
  Lokomotiv Daugavpils
  12
  11
  -43
 • 7.
  Orzeł Łódź
  12
  7
  -49