K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Daniel Bewley oficjalnie zawodnikiem ROW-u Rybnik

19 maja 2018 0

Daniel Bewley, który zaledwie kilka dni temu wywalczył tytuł Mistrza Wielkiej Brytanii do lat 19 został zawodnikiem KS ROW Rybnik. Młody Brytyjczyk związał się z klubem 2-letnim kontraktem.
- Bardzo się cieszymy, że Daniel zdecydował się na starty w naszej drużynie i pomoże nam w walce o awans do PGE Ekstraligi – mówi Krzysztof Mrozek, prezes KS ROW Rybnik.


Choć Daniel Bewley w swojej ojczyźnie jest już dość znanym żużlowcem, to w Polsce do tej pory nie miał okazji do startów. – Obserwowałem tego zawodnika już w ubiegłym sezonie. Wiedziałem, że to bardzo utalentowany żużlowiec, którego talent dopiero eksploduje. Nieprzypadkowo więc zaprosiliśmy go na przedsezonową prezentację naszej drużyny i od tego czasu byliśmy z nim w stałym kontakcie – podkreśla prezes.

Daniel Bewley będzie do dyspozycji szkoleniowca miejscowej drużyny już za kilka dni. W najbliższy piątek pojawi się przy #G72 na treningu. Dlaczego nie wesprze drużyny już w jutrzejszym meczu ze Starem Gniezno? – Dan ma jeszcze kilka zobowiązań. Dziś jedzie między innymi w eliminacjach do przyszłorocznego cyklu Grand Prix i obawiamy się, że jeśli tamte zawody zostałyby przełożone i tak nie mielibyśmy go do dyspozycji – mówi prezes Mrozek. 

 

 

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  PGG ROW Rybnik
  12
  22
  110
 • 2.
  Arged Malesa TŻ Ostrovia
  12
  18
  -8
 • 3.
  Car Gwarant Start Gniezno
  12
  17
  6
 • 4.
  Unia Tarnów
  12
  17
  16
 • 5.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  12
  13
  -32
 • 6.
  Lokomotiv Daugavpils
  12
  11
  -43
 • 7.
  Orzeł Łódź
  12
  7
  -49