K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Daniel Bewley oficjalnie zawodnikiem ROW-u Rybnik

19 maja 2018 0

Daniel Bewley, który zaledwie kilka dni temu wywalczył tytuł Mistrza Wielkiej Brytanii do lat 19 został zawodnikiem KS ROW Rybnik. Młody Brytyjczyk związał się z klubem 2-letnim kontraktem.
- Bardzo się cieszymy, że Daniel zdecydował się na starty w naszej drużynie i pomoże nam w walce o awans do PGE Ekstraligi – mówi Krzysztof Mrozek, prezes KS ROW Rybnik.


Choć Daniel Bewley w swojej ojczyźnie jest już dość znanym żużlowcem, to w Polsce do tej pory nie miał okazji do startów. – Obserwowałem tego zawodnika już w ubiegłym sezonie. Wiedziałem, że to bardzo utalentowany żużlowiec, którego talent dopiero eksploduje. Nieprzypadkowo więc zaprosiliśmy go na przedsezonową prezentację naszej drużyny i od tego czasu byliśmy z nim w stałym kontakcie – podkreśla prezes.

Daniel Bewley będzie do dyspozycji szkoleniowca miejscowej drużyny już za kilka dni. W najbliższy piątek pojawi się przy #G72 na treningu. Dlaczego nie wesprze drużyny już w jutrzejszym meczu ze Starem Gniezno? – Dan ma jeszcze kilka zobowiązań. Dziś jedzie między innymi w eliminacjach do przyszłorocznego cyklu Grand Prix i obawiamy się, że jeśli tamte zawody zostałyby przełożone i tak nie mielibyśmy go do dyspozycji – mówi prezes Mrozek. 

 

 

 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  4
  8
  46
 • 2.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  3
  6
  60
 • 3.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  4
  5
  -5
 • 4.
  Motor Lublin
  4
  4
  8
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  4
  3
  -12
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  4
  2
  -2
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  4
  2
  -69
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  3
  0
  -26
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA