K. S. ROW Rybnik

W piątek kibicujemy naszym w IMP

30 maja 2018 0

W najbliższy piątek warto mocno zacisnąć kciuki! Zawodnicy KS ROW Rybnik rywalizować będą bowiem na trzech arenach sportowych w ćwierćfinałach Indywidualnych Mistrzostw Polski. I tak na torze w Krośnie zobaczymy Artura Czaje, z kolei w Rawiczu o wejście do półfinału powalczy Robert Chmiel. Junior naszej drużyny ma za sobą bardzo udane zawody w finale Srebrnego Kasku, liczymy więc wszyscy na jego dobry występ także w IMP.

Ćwierćfinały odbędą się jeszcze na dwóch torach w Polsce: w Opolu i Lublinie. Na zawsze dobrze przygotowanym do ścigania owalu w Opolu zobaczymy w najbliższy piątek Kacpra Worynę, natomiast w Lublinie (pierwotnie impreza miała się odbyć w Krakowie) na torze rywalizował będzie Mateusz Szczepaniak. Wszystkim naszym zawodnikom życzymy oczywiście powodzenia w startach i samych „trójek”. Wyniki zawodów oczywiście pojawią się na naszej stronie internetowej.


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  8
  16
  90
 • 2.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  9
  14
  43
 • 3.
  Motor Lublin
  9
  11
  32
 • 4.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  8
  11
  52
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  8
  10
  30
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  9
  8
  -28
 • 7.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  8
  4
  -48
 • 8.
  PGG ROW Rybnik
  9
  2
  -171
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA