K. S. ROW Rybnik

W piątek kibicujemy naszym w IMP

30 maja 2018 0

W najbliższy piątek warto mocno zacisnąć kciuki! Zawodnicy KS ROW Rybnik rywalizować będą bowiem na trzech arenach sportowych w ćwierćfinałach Indywidualnych Mistrzostw Polski. I tak na torze w Krośnie zobaczymy Artura Czaje, z kolei w Rawiczu o wejście do półfinału powalczy Robert Chmiel. Junior naszej drużyny ma za sobą bardzo udane zawody w finale Srebrnego Kasku, liczymy więc wszyscy na jego dobry występ także w IMP.

Ćwierćfinały odbędą się jeszcze na dwóch torach w Polsce: w Opolu i Lublinie. Na zawsze dobrze przygotowanym do ścigania owalu w Opolu zobaczymy w najbliższy piątek Kacpra Worynę, natomiast w Lublinie (pierwotnie impreza miała się odbyć w Krakowie) na torze rywalizował będzie Mateusz Szczepaniak. Wszystkim naszym zawodnikom życzymy oczywiście powodzenia w startach i samych „trójek”. Wyniki zawodów oczywiście pojawią się na naszej stronie internetowej.

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  PGG ROW Rybnik
  12
  22
  110
 • 2.
  Arged Malesa TŻ Ostrovia
  12
  18
  -8
 • 3.
  Car Gwarant Start Gniezno
  12
  17
  6
 • 4.
  Unia Tarnów
  12
  17
  16
 • 5.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  12
  13
  -32
 • 6.
  Lokomotiv Daugavpils
  12
  11
  -43
 • 7.
  Orzeł Łódź
  12
  7
  -49