K. S. ROW Rybnik
Fot. fot. Twitter

Kolejne wzmocnienie ROW-u Rybnik! Zbroimy się!

1 czerwca 2018 0

Bardzo intensywnie wykorzystują obecne okno transferowe działacze ROW-u Rybnik. Nikt nie próżnuje, nikt nie marnuje czasu. Zbroimy się! Kilka dni temu informowaliśmy, że dwuletni kontrakt z klubem podpisał Dan Bewley, a teraz z wielką przyjemnością informujemy, że kolejnym wzmocnieniem naszej drużyny jest młody Australijczyk - Jye Etheridge.

- To kolejna, wyłowiona przez nas perełka. Ten chłopak ma umiejętności, ma talent i mam papiery na jazdę. Nie brakuje mu też ambicji. Myślę, że idealnie wpisze się w filozofię naszej drużyny – mówi Krzysztof Mrozek, prezes KS ROW Rybnik. 

Jye ma 23 lata. Do tej pory nie miał okazji do startów w barwach żadnej polskiej drużyny. W Anglii reprezentuje barwy zespołów Berwick Bandits i Belle Vue Aces. Nasz nowy zawodnik miał już okazję zapoznać się z rybnickim torem. Kilkanaście dni temu gościł u nas na jednym z treningów. Z rybnickim klubem związał się trzyletnią umową.
 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  8
  16
  90
 • 2.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  9
  14
  43
 • 3.
  Motor Lublin
  9
  11
  32
 • 4.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  8
  11
  52
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  8
  10
  30
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  9
  8
  -28
 • 7.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  8
  4
  -48
 • 8.
  PGG ROW Rybnik
  9
  2
  -171
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA