K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Dojazdówka: Limit błędów wyczerpany: Arge Speedway Wandy Kraków - ROW Rybnik

14 lipca 2018 0

Trzy ostatnie mecze, 0 punktów do ligowej tabeli. To ostatni dorobek zespołu rybnickiego ROW-u. Podopieczni Krzysztofa Mrozka nie mogą sobie pozwolić na kolejne wpadki. Wszyscy wierzymy w to, że los odwróci się właśnie w Krakowie, gdzie podejmować nas będzie tamtejszą Wandą.

Dokładnie 10 czerwca tego roku, doszło do spotkania tych dwóch drużyn w Rybniku. Zdecydowanym faworytem był zespół gospodarzy, gdyż goście przyjechali w okrojonym składzie, bez jednego juniora. Od samego początku Rybnik wysoko postawił poprzeczkę, ostatecznie wygrywając 68:22. Swój debiut na rybnickim torze zaliczył wtedy Dan Bewley, zdobywając komplet punktów. Po stronie gości tylko dwóch zawodników próbowało podjąć walkę z Rekinami. Dobrze nam znany Siergiej Łogaczow oraz Ernest Koza. Wysoka wygrana powoduje, że o bonus raczej możemy być spokojni, lecz trzeba wygrać na torze w Krakowie by liczyć się dalej w walce o play-off.

Zespół z Krakowa do tej pory może pochwalić się tylko jednym zwycięstwem od początku sezonu, wygrywając na własnym torze z zespołem z Piły. Gospodarze potrzebują zwycięstw do utrzymania się w pierwszej lidze. Do meczu przystępują bardzo zmotywowani, co skutkuję między innymi wypożyczeniem Aarona Summersa z drużyny Stali Rzeszów. Do składu wraca Victor Palovaara, który ostatnio miał wypadek samochody i ostatecznie nie dojechał na ostatni mecz w Pile.

Po naszej stronie drobne korekty dotyczące ustawienia par. Z numerem pierwszym wystąpi tym razem Kacper Woryna, który stworzy bardzo mocną parę razem z Denem Bewleyem. Drugą parę poprowadzi Andrzej Lebiediew, któremu asystować będzie Artur Czaja. Z juniorami tym razem pojedzie Troy Batchelor.  

ROW Rybnik
1. Kacper Woryna
2. Daniel Bewley
3. Andrzej Lebiediew
4. Artur Czaja
5. Troy Batchelor
6. Lars Skupień
 
Arge Speedway Wanda Kraków
9. 
10. Victor Palovaara
11. Ernest Koza
12. Marcin Jędrzejewski
13. Siergiej Łogaczow
14. Bartłomiej Kowalski
15. Piotr Pióro
 
Początek spotkania: 17:00
Przewidywana prognoza pogody na niedzielę (yr.no): 
Temperatura: 25°C
Deszcz: 0 mm
Wiatr: 18 km/h


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  10
  19
  88
 • 2.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  9
  14
  43
 • 3.
  Motor Lublin
  10
  13
  42
 • 4.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  9
  11
  44
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  8
  10
  30
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  9
  8
  -28
 • 7.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  9
  7
  -34
 • 8.
  PGG ROW Rybnik
  10
  2
  -185
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA