K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Łzy zagrają na prezentacji drużyny 8 marca! Wejściówki od piątku

11 lutego 2014 9

8 marca w boguszowickiej hali odbędzie się główna prezentacja ekipy ŻKS ROW Rybnik. Będą wszyscy żużlowcy ze składu na sezon 2014, koncert zespoły Łzy i... tajemniczy gość.

To ma być naprawdę mocne uderzenie przed kolejnym dobrym sezonem w wykonaniu rybnickich żużlowców. Stąd też wyjątkowa muzyczna gwiazda, która wystąpi tego wieczoru na scenie – będzie nią doskonale znany zespół Łzy. - Sądzę że wszyscy znamy takie piosenki jak „Agnieszka”, „Narcyz się nazywam”, czy „Oczy szeroko zamknięte”. Bardzo się cieszę, że ten zespół uświetni naszą prezentację, wierzę, że będziemy się doskonale bawić – mówi Krzysztof Mrozek, prezes ŻKS ROW Rybnik.

Dodajmy że Adam Konkol, który jest twórcą większości repertuaru Łez, od wielu lat mieszka w Rybniku. Zresztą wszyscy muzycy (prócz wokalistki Sary Chmiel) pochodzą i wciąż mieszkają w naszym regionie. - Przyznam szczerze, że na żużlu jeszcze nie byłem. W tym roku obiecuję nadrobić zaległości – uśmiecha się Adam Konkol.

Prezentacja, która rozpocznie się o godzinie 18, będzie miała jeszcze jednego ważnego gościa. Kto nim będzie? - Oj, tego na razie nie powiem. Chcemy żeby to była niespodzianka dla kibiców – mówi prezes Mrozek.

To jednak nie koniec emocji związanych z rybnickimi żużlowcami – 21 marca, na dzień przed sparingowym meczem ŻKS ROW z Betardem Wrocław nasi zawodnicy spotkają się z kibicami w nowym Centrum Kulturalno - Edukacyjnym w Czerwionce (początek o godz. 19)! Będą krajowi żużlowcy ŻKS ROW, będzie też spotkanie z historią i zaproszeni goście którzy niegdyś stanowili o sile rybnickiego żużla. Planowane są też m.in. konkursy z nagrodami i koncert – muzyczne emocje zapewni nam rockowy zespół Underground.

Tak więc będzie się działo!

WAŻNE: Jak zdobyć wejściówki

Na obie imprezy wstęp jest bezpłatny, ale żeby w nich uczestniczyć trzeba posiadać bezpłatne wejściówki.

RYBNIK. Wejściówki na główną prezentację naszej drużyny która odbędzie się w sobotę 8 marca w hali w Boguszowicach, będą do odbioru już od najbliższego piątku (14 lutego):

- W siedzibie klubu ŻKS ROW Rybnik na stadionie przy ul. Gliwickiej 72 od godz. 9 do godz. 16.

- W perfumerii Douglas w galerii Focus Mall Rybnik.

Liczba wejściówek jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć! Dodajmy, że ustaliliśmy limit wejściówek które może otrzymać jedna osoba – wynosi on 6.

*****

CZERWIONKA-LESZCZYNY. Wejściówki na prezentację która odbędzie się 21 marca o godz. 19 w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce (ul. 3 Maja 36a), będzie można odbierać:

- W siedzibie CK-E od poniedziałku 17 lutego.

- W siedzibie klubu ŻKS ROW Rybnik od od wtorku (18 lutego) w godzinach od 9 do 16.

Liczba wejściówek ograniczona, również obowiązuje limit – jedna osoba może otrzymać maksymalnie 6 wejściówek.


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  8
  16
  90
 • 2.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  9
  14
  43
 • 3.
  Motor Lublin
  9
  11
  32
 • 4.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  8
  11
  52
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  8
  10
  30
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  9
  8
  -28
 • 7.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  8
  4
  -48
 • 8.
  PGG ROW Rybnik
  9
  2
  -171
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA