K. S. ROW Rybnik

Zakończenie sezonu 2018: Rekiny powędrowały do Daniela, Kacpra i Larsa

19 listopada 2018 0

W luźnej i bardzo przyjaznej atmosferze przebiegało spotkanie w czasie którego zarząd ROW-u Rybnik podziękował wszystkim zawodnikom, sponsorom, darczyńcom za tegoroczny sezon żużlowy. Tradycyjnie naszych gości zaprosiliśmy do Karczmy Wrazidlok. Byli z nami także zawodnicy, którzy w sezonie 2018 reprezentowali ROW: Troy Batchelor, Mateusz Szczepaniak, Robert Chmiel, Lars Skupień  i wracający akurat tego dnia z wakacyjnych wojaży Kacper Woryna.

Na spotkaniu pojawili się także wszyscy nasi juniorzy, adepci szkółki, a także osoby, które w ciągu ostatnich miesięcy pracowały na rzecz marki „ROW” - mechanicy, rehabilitanci, osoby funkcyjne, członkowie stowarzyszenia. Specjalnie na tą uroczystość z Wielkiej Brytanii przyleciał także kontuzjowany jeszcze wciąż i poruszający się o kulkach Daniel Bewley. - Czuje się już bardzo dobrze, za kilka dni mam wizytę kontrolną u lekarza i dowiem się czy mogę już odrzucić kule, zacząć normalnie chodzić. Nie mogę się już także doczekać chwili, kiedy dostanę zgodę by wsiąść na motor. Bardzo chciałbym pojechać do Griszy razem z całą drużyną na motocross – mówił nam Daniel. W sobotni wieczór ten młodziutki zawodnik odebrał z rąk prezesa Krzysztofa Mrozka nie tylko podziękowanie za walkę, ale także statuetkę Rekina wykonaną z węgla.

Zgodnie z tradycją, po zakończeniu sezonu, na naszej stronie www, umieściliśmy sondę, w której nasi kibice wskazywali Odkrycie Sezon w barwach ROW, naszego najlepszego juniora oraz najlepszego zawodnika sezony. Daniel zwyciężył w tej pierwszej kategorii. Najlepszym juniorem okrzyknęliście Larsa Skupienia, a najlepszym zawodnikiem został  drugi rok z rzędu Kacper Woryna.


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  8
  16
  90
 • 2.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  9
  14
  43
 • 3.
  Motor Lublin
  9
  11
  32
 • 4.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  8
  11
  52
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  8
  10
  30
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  9
  8
  -28
 • 7.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  8
  4
  -48
 • 8.
  PGG ROW Rybnik
  9
  2
  -171
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA