K. S. ROW Rybnik

7-letnia Daria zostanie asystentem trenera Piotra Żyto

11 stycznia 2019 0

20 przysiadów i potem bieg! Takie polecenie będzie mogła wydać naszym zawodnikom niespełna 7-letnia Daria Gierczak, która jest jedną z laureatów naszego mikołajkowego konkursu na najładniejszą ozdobą klubowej choinki. W ramach nagrody Daria, przez jeden dzień będzie pełniła rolę asystenta trenera naszej drużyny Piotra Żyto. Wraz ze szkoleniowcem poprowadzi zajęcia w ramach przygotowań naszych żużlowców do sezonu. - Najbardziej lubię Kacpra Worynę i to pewnie jemu powiem, że ma zrobić 10 pompek – mówi dziewczynka.
Daria na pierwszy mecz żużlowy przy G72 przyszła z tatą. Ten jest wielkim fanem speedwaya. - Ja też lubię przychodzić na mecze – podkreśla Daria. Tata będzie jej także zapewne towarzyszył, w dniu kiedy dziewczynka odbierze swoją nagrodę.

Daria w naszym konkursie zajęła drugie miejsce. Za pierwsze jeden z młodych fanów Rekinów mianowany zostanie asystentem prezesa Krzysztofa Mrozka. Oczywiście także na jedne dzień. Zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy!

NAJBLIŻSZY MECZ
PGG ROW Rybnik
niedziela
7 lipca
14:30
Car Gwarant Start Gniezno

KUP BILET ONLINE

GALERIA KIBICA

SKLEP KIBICA

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  PGG ROW Rybnik
  11
  19
  104
 • 2.
  Car Gwarant Start Gniezno
  10
  16
  12
 • 3.
  Unia Tarnów
  10
  14
  14
 • 4.
  Arged Malesa TŻ Ostrovia
  10
  13
  -20
 • 5.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  10
  10
  -30
 • 6.
  Lokomotiv Daugavpils
  11
  8
  -49
 • 7.
  Orzeł Łódź
  10
  7
  -31