K. S. ROW Rybnik

7-letnia Daria zostanie asystentem trenera Piotra Żyto

11 stycznia 2019 0

20 przysiadów i potem bieg! Takie polecenie będzie mogła wydać naszym zawodnikom niespełna 7-letnia Daria Gierczak, która jest jedną z laureatów naszego mikołajkowego konkursu na najładniejszą ozdobą klubowej choinki. W ramach nagrody Daria, przez jeden dzień będzie pełniła rolę asystenta trenera naszej drużyny Piotra Żyto. Wraz ze szkoleniowcem poprowadzi zajęcia w ramach przygotowań naszych żużlowców do sezonu. - Najbardziej lubię Kacpra Worynę i to pewnie jemu powiem, że ma zrobić 10 pompek – mówi dziewczynka.
Daria na pierwszy mecz żużlowy przy G72 przyszła z tatą. Ten jest wielkim fanem speedwaya. - Ja też lubię przychodzić na mecze – podkreśla Daria. Tata będzie jej także zapewne towarzyszył, w dniu kiedy dziewczynka odbierze swoją nagrodę.

Daria w naszym konkursie zajęła drugie miejsce. Za pierwsze jeden z młodych fanów Rekinów mianowany zostanie asystentem prezesa Krzysztofa Mrozka. Oczywiście także na jedne dzień. Zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy!


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  4
  8
  46
 • 2.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  3
  6
  60
 • 3.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  4
  5
  -5
 • 4.
  Motor Lublin
  4
  4
  8
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  4
  3
  -12
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  4
  2
  -2
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  4
  2
  -69
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  3
  0
  -26
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA