K. S. ROW Rybnik

Znamy terminarz rozgrywek Nice I Ligi Żużlowej

17 stycznia 2019 0

Znamy już terminarz Nice I Ligi Żużlowej w sezonie 2019. Sezon ruszy w weekend 30-31 marca, czyli tydzień przed PGE Ekstraligą. W pierwszej kolejce rybniczanie pauzują, ale już w drugiej serii spotkań przy G72 szykuje się arcyciekawe spotkanie z Orłem Łódź.  Zobaczcie cały terminarz.

Część zasadnicza:

1 runda: sobota, 30 marzec 2019 / niedziela, 31 marzec 2019
KŻ Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
CAR GWARANT Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Unia Tarnów ŻSSA - Speedway Lokomotiv Daugavpils
KS ROW Rybnik SA - pauzuje

2 runda: sobota, 6 kwiecień 2019 / niedziela, 7 kwiecień 2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów ŻSSA
KS ROW Rybnik SA - KŻ Orzeł Łódź
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - CAR GWARANT Start Gniezno
Speedway Lokomotiv Daugavpils - pauzuje

3 runda: sobota, 13 kwiecień 2019 / niedziela, 14 kwiecień 2019
Speedway Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
CAR GWARANT Start Gniezno - KS ROW Rybnik SA
Unia Tarnów ŻSSA - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
KŻ Orzeł Łódź - pauzuje

niedziela, 21 kwiecień 2019
data rezerwowa

poniedziałek, 22 kwiecień 2019
data rezerwowa

4 runda: sobota, 27 kwiecień 2019 / niedziela, 28 kwiecień 2019
KS ROW Rybnik SA - Unia Tarnów ŻSSA
KŻ Orzeł Łódź - CAR GWARANT Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Speedway Lokomotiv Daugavpils
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - pauzuje

5 runda: sobota, 4 maj 2019 / niedziela, 5 maj 2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Speedway Lokomotiv Daugavpils - KS ROW Rybnik SA
Unia Tarnów ŻSSA - KŻ Orzeł Łódź
CAR GWARANT Start Gniezno - pauzuje

6 runda: sobota, 11 maj 2019 / niedziela, 12 maj 2019
CAR GWARANT Start Gniezno - Unia Tarnów ŻSSA
KS ROW Rybnik SA - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
KŻ Orzeł Łódź - Speedway Lokomotiv Daugavpils
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - pauzuje

piątek, 17 maj 2019
data rezerwowa

niedziela, 19 maj 2019
data rezerwowa

7 runda: niedziela, 26 maj 2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - KŻ Orzeł Łódź
Speedway Lokomotiv Daugavpils - CAR GWARANT Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - KS ROW Rybnik SA
Unia Tarnów ŻSSA - pauzuje

8 runda: sobota, 1 czerwiec 2019 / niedziela, 2 czerwiec 2019
CAR GWARANT Start Gniezno - Speedway Lokomotiv Daugavpils
KŻ Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
KS ROW Rybnik SA - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Unia Tarnów ŻSSA - pauzuje

9 runda: niedziela, 9 czerwiec 2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - KS ROW Rybnik SA
Speedway Lokomotiv Daugavpils - KŻ Orzeł Łódź
Unia Tarnów ŻSSA - CAR GWARANT Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - pauzuje

10 runda: sobota, 15 czerwiec 2019 / niedziela, 16 czerwiec 2019
KŻ Orzeł Łódź - Unia Tarnów ŻSSA
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
KS ROW Rybnik SA - Speedway Lokomotiv Daugavpils
CAR GWARANT Start Gniezno - pauzuje

11 runda: sobota, 22 czerwiec 2019 / niedziela, 23 czerwiec 2019
Unia Tarnów ŻSSA - KS ROW Rybnik SA
CAR GWARANT Start Gniezno - KŻ Orzeł Łódź
Speedway Lokomotiv Daugavpils - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - pauzuje

sobota, 29 czerwiec 2019
data rezerwowa

niedziela, 30 czerwiec 2019
data rezerwowa

12 runda: sobota, 6 lipiec 2019 / niedziela, 7 lipiec 2019
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Unia Tarnów ŻSSA
KS ROW Rybnik SA - CAR GWARANT Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speedway Lokomotiv Daugavpils
KŻ Orzeł Łódź - pauzuje

sobota, 13 lipiec 2019
data rezerwowa

niedziela, 14 lipiec 2019
data rezerwowa

sobota, 20 lipiec 2019
data rezerwowa

niedziela, 21 lipiec 2019
data rezerwowa

13 runda: sobota, 27 lipiec 2019 / niedziela, 28 lipiec 2019
CAR GWARANT Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
KŻ Orzeł Łódź - KS ROW Rybnik SA
Unia Tarnów ŻSSA - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Lokomotiv Daugavpils - pauzuje

14 runda: sobota, 3 sierpień 2019 / niedziela, 4 sierpień 2019
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - KŻ Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - CAR GWARANT Start Gniezno
Speedway Lokomotiv Daugavpils - Unia Tarnów ŻSSA
KS ROW Rybnik SA - pauzuje

sobota, 10 sierpień 2019
data rezerwowa

niedziela, 11 sierpień 2019
data rezerwowa

Część finałowa

1 runda finałowa: sobota, 17 sierpień 2019 / niedziela, 18 sierpień 2019
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej - 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej - 2 w tabeli po części zasadniczej

piątek, 23 sierpień 2019
data rezerwowa

2 runda finałowa: sobota, 24 sierpień 2019 / niedziela, 25 sierpień 2019
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej - 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej - 3 w tabeli po części zasadniczej

piątek, 30 sierpień 2019
data rezerwowa

sobota, 31 sierpień 2019
data rezerwowa

niedziela, 1 wrzesień 2019
data rezerwowa

piątek, 6 wrzesień 2019
data rezerwowa

3 runda finałowa: sobota, 7 wrzesień 2019 / niedziela, 8 wrzesień 2019
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

piątek, 13 wrzesień 2019
data rezerwowa

4 runda finałowa: sobota, 14 wrzesień 2019 / niedziela, 15 wrzesień 2019
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

piątek, 20 wrzesień 2019
data rezerwowa

sobota, 21 wrzesień 2019
data rezerwowa

niedziela, 22 wrzesień 2019
data rezerwowa

piątek, 27 wrzesień 2019
data rezerwowa

sobota, 28 wrzesień 2019
data rezerwowa

niedziela, 29 wrzesień 2019
data rezerwowa

niedziela, 29 wrzesień 2019
baraż

niedziela, 6 październik 2019
data rezerwowa

niedziela, 6 październik 2019
baraż rewanż

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49