K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Rezerwujcie termin! Prezentacja Rekinów już 2 marca!

5 lutego 2019 0

Sala zarezerwowana, bilety już w druku i powolutku możemy odliczać dni. Bo już za niespełna miesiąc, zgodnie z tradycją spotkamy się w hali widowiskowo-sportowej w Rybniku-Boguszowicach na przedsezonowej prezentacji Rekinów. Jeśli dotąd nie wpisaliście sobie hasła „prezentacja” w kalendarze w dniu 2 marca – najwyższy czas to zrobić!

- Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na pierwsze w tym roku spotkanie z żużlowcami ROW-u Rybnik. Jak co roku sezon otworzymy hucznie i z przytupem. Będzie sporo atrakcji – w tym ta najważniejsza – czyli na prezentacji będą obecni wszyscy nasi zawodnicy. Będzie można usłyszeć jak przygotowują się do sezonu, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i zdobyć autograf – mówi Krzysztof Mrozek, prezes KS ROW Rybnik. Nie zabraknie także gościa specjalnego – ale kto nim będzie, na razie nie zdradzimy.

Jak już wcześniej zapowiadaliśmy wyżej, prezentacja odbędzie się 2 marca. Startujemy o godzinie 18. Sprzedaż wejściówek prowadzona będzie 11 i 12 lutego w biurze klubu przy Gliwickiej 72 w godzinach od 8 do 18. Sprzedaż w pierwszym dniu – także zgodnie z tradycją – skierowana będzie do posiadaczy karnetów na sezon 2019. W drugim dniu wejściówki będą już dostępne dla wszystkich. Ale uwaga! Jedna osoba może kupić maksymalnie cztery wejściówki!  Cena biletów  na prezentację pozostaje bez zmian – tak jak przed rokiem będzie to 10 złotych. - W ubiegłym roku wsparliśmy po prezentacji działającą przy rybnickiej pediatrii fundację”Mali wspaniali”. W tym roku cały dochód z imprezy przekażemy na wsparcie Pawła Reka, naszego młodego kibica, który walczy o powrót do zdrowia – mówi Krzysztof Mrozek.


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  4
  8
  46
 • 2.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  3
  6
  60
 • 3.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  4
  5
  -5
 • 4.
  Motor Lublin
  4
  4
  8
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  4
  3
  -12
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  4
  2
  -2
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  4
  2
  -69
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  3
  0
  -26
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA