K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Pierwsze trzy mecze rybniczan w Nice 1 Lidze Żużlowej na antenie TV

16 lutego 2019 0

Pierwsze trzy tegoroczne spotkania rybniczan w Nice 1. lidze Żużlowej pokaże telewizja.  Stacje Polsat i Eleven podzieliły się  transmisjami z pierwszych czterech kolejek rozgrywek. W pierwszej ROW Rybnik - przypomnijmy - pauzuje, ale już kolejne trzy mecze podopiecznych trenera Piotra Żyto zobaczyć bedzie można na antenie TV.  Będą to pojedynki z Orłem Łódź, Startem Gniezno i Unią Tarnów.

W tym roku transmisje żużlowej pierwszej ligi na antenie stacji Eleven będą pokazywane w soboty o 16.15 lub 20.15. Z kolei w Polsacie zawody będzie można oglądać o tradycyjnej porze, czyli o godzinie 14.30 w niedziele.

1 runda:

sobota, 30 marca 2019

KŻ Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. godz. 20.15 ELEVEN

niedziela, 31 marca 2019

Car Gwarant Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk godz. 14.30 POLSAT

Unia Tarnów – SK Lokomotiv Daugavpils

ROW Rybnik – pauzuje

 

2 runda:

sobota, 6 kwietnia 2019

ROW Rybnik – KŻ Orzeł Łódź godz. 20.15 ELEVEN

niedziela, 7 kwietnia 2019

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów godz. 14.30 POLSAT

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Car Gwarant Start Gniezno

SK Lokomotiv Daugavpils – pauzuje

 

3 runda:

sobota, 13 kwietnia 2019

Unia Tarnów – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. godz. 20.15 ELEVEN

niedziela, 14 kwietnia 2019

Car Gwarant Start Gniezno – ROW Rybnik godz. 14.30 POLSAT

SK Lokomotiv Daugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

KŻ Orzeł Łódź – pauzuje

 

4 runda:

poniedziałek, 22 kwietnia 2019

KŻ Orzeł Łódź – Car Gwarant Start Gniezno godzina na razie nieznana ELEVEN

niedziela, 28 kwiecień 2019

ROW Rybnik – Unia Tarnów godz. 14.30 POLSAT

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – SK Lokomotiv Daugavpils

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – pauzuje

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49