K. S. ROW Rybnik

Rekiny już kręcą pierwsze kółka. Robert Chmiel trenuje na crossie w Chorwacji, Kacper w Hiszpanii

21 lutego 2019 0

Zawodnicy ROW-u Rybnik wyjechali już na tor. Wprawdzie nie są to już tory żużlowe, a motocrossowe, ale i tak kilku z nich ma już za sobą pierwsze, tegoroczne jazdy na dwóch kółkach. Kacper Woryna, nasz kapitan, szlifuje formę przed ligowymi zmaganiami w słonecznej Hiszpanii, a Robert Chmiel kręci kółka na torach w Chorwacji. Pierwsze jazdy na swoim koncie ma już także za sobą nowy nabytek Rekinów czyli Linus Sundstroem.

- Mieszkamy w Lloret de Mar, ale do jazdy wykorzystujemy wszystkie tory w okolicy – między innymi te położone w rejonie Girony i Barcelony – mówi Kacper Woryna. - Treningi są intensywne, pot się leje. Staram się jak najsolidniej przepracować ten czas, żeby możliwie jak najlepiej przygotować się do ligi – dodaje.
Każdego dnia nasz kapitan stara się trenować co najmniej trzy razy. Rano wraz ze swoimi teamem biega po plaży, od godziny 9 do 14 jeździ na motocyklu, a późnym popołudniem przesiada się na rower szosowy. - Tory w Hiszpanii są zróżnicowane, ale bardzo dobrze przygotowane – mówi kapitan.

Ostro nad formą pracuje także Robert Chmiel. Po zakończeniu ubiegłorocznego sezonu nasz junior zakupił motocykl crossowy i w tym tygodniu trenuje go na torach w odległej Chorwacji. - Pierwsze jazdy już za mną. Od rana trening kardio, a później cross. Walczymy o jak najlepszy wynik – podkreśla zawodnik. - Zostaję w Chorwacji do piątku i postaram się wykorzystać ten czas jak najlepiej. Pozdrawiam wszystkich kibiców Rowu Rybnik – dodaje Robert.

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  PGG ROW Rybnik
  12
  22
  110
 • 2.
  Arged Malesa TŻ Ostrovia
  12
  18
  -8
 • 3.
  Car Gwarant Start Gniezno
  12
  17
  6
 • 4.
  Unia Tarnów
  12
  17
  16
 • 5.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  12
  13
  -32
 • 6.
  Lokomotiv Daugavpils
  12
  11
  -43
 • 7.
  Orzeł Łódź
  12
  7
  -49