K. S. ROW Rybnik

Rusza sprzedaż biletów na mecz Północ-Południe. Do rywalizacji stanie trzech naszych!

27 lutego 2019 0

Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na mecz Północ vs Południe, który oficjalnie otworzy sezon żużlowy 2019 w Polsce. 24 marca o godzinie 14.45 najlepsi zawodnicy Nice 1. Ligi Żużlowej, podzieleni na dwie drużyny, zaprezentują się na torze Orła Łódź.

Podział został dokonany wedle klucza geograficznego. W zespole Północy wystąpią żużlowcy klubów z Gdańska, Gniezna, Łodzi i Daugavpils. Z kolei Południe reprezentować będą zawodnicy drużyn z Rybnika, Ostrowa Wielkopolskiego i Tarnowa.

Drużynę Północy po zwycięstwo poprowadzi Lech Kędziora z Orła, który powołał następujący skład:  Rafał Okoniewski, Hans Andersen, Dawid Wawrzyniak, Krystian Pieszczek, Karol Żupiński, Timo Lahti oraz Adrian Gała.

Taki sam cel rysuje się przed drużyną Południa, którą poprowadzi trener Piotr Żyto z ROW Rybnik. W jego teamie pojadą: Kacper Woryna, Troy Batchelor, Robert Chmiel, Peter Ljung, Mateusz Cierniak, Grzegorz Walasek i Tomasz Gapiński.

Już dziś zapraszamy kibiców wszystkich drużyn Nice 1. LŻ na Stadion Moto Arena Łódź przy ulicy 6-go Sierpnia 71. Bilety na mecz Północ vs Południe są już do nabycia. Razem z platformą TicketCo zapraszamy do ich kupowania online pod adresem bilety.speedwayevents.pl.

Wejściówki są aktualnie w przedsprzedaży i można je kupić w niższych cenach, które obecnie kształtują się od 15 do 40 zł. Chętne osoby zapraszamy również do skorzystania z zakupu Pakietów VIP, który w przedsprzedaży kosztować będzie 200 zł. W sprzedaży są również bilety dla dzieci do lat 7 w cenie 1 zł. Nie obowiązują one jednak na trybunie VIP stadionu w Łodzi. Przedsprzedaż zakończy się 17 marca o godzinie 23.59.

 

 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  4
  8
  46
 • 2.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  3
  6
  60
 • 3.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  4
  5
  -5
 • 4.
  Motor Lublin
  4
  4
  8
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  4
  3
  -12
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  4
  2
  -2
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  4
  2
  -69
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  3
  0
  -26
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA