K. S. ROW Rybnik
Fot. Adrian Skorupski

Mecz Północ-Południe dla ekipy Piotra Żyto (WYNIKI i GALERIA)

24 marca 2019 0

W starciu Północy z Południem lepsi ci drudzy - 48:42. Na torze w Łodzi tym spotkaniem oficjalnie zainaugurowano tegoroczny sezon Nice 1. Ligi Żużlowej. W składzie zwycięskiej drużyny Południa, którą do boju poprowadził trener ROW-u Rybnik Piotr Żyto zobaczyliśmy trzech naszych reprezentantów: Kacpra Worynę, Troya Batchelora oraz Roberta Chmiela.

Punktacja:

Północ - 42
9. Hans Andersen (Orzeł Łódź) - 11+1 (3,2,2*,1,3)
10. Timo Lahti (Lokomotiv Daugavpils) - 7 (1,0,3,3)
11. Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno) - 8+1 (1*,1,3,3,t)
12. Krystian Pieszczek (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 8+1 (2,0,2*,3,1)
13. Rafał Okoniewski (Orzeł Łódź) - 6 (1,1,1,0,3)
14. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 1 (0,0,1,0)
15. Dawid Wawrzyniak (Orzeł Łódź) - 1 (1,0,0)

Południe - 48
1. Grzegorz Walasek (Arged Malesa TŻ Ostrovia) - 9+1 (2,3,3,d,1*)
2. Tomasz Gapiński (Arged Malesa TŻ Ostrovia) - 8+2 (d,2*,2*,2,2)
3. Troy Batchelor (ROW Rybnik) - 8+1 (3,3,1,1*,-)
4. Kacper Woryna (ROW Rybnik) - 2+1 (0,2*,0,0)
5. Peter Ljung (Unia Tarnów) - 11 (3,3,1,2,2)
6. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) - 5+1 (2*,1,2,0)
7. Robert Chmiel (ROW Rybnik) - 5+1 (3,2*,0)

Bieg po biegu:
1. (63,77) Andersen, Walasek, Lahti, Gapiński (d/4) - 4:2 - (4:2)
2. (64,78) Chmiel, Cierniak, Wawrzyniak, Żupiński - 1:5 - (5:7)
3. (63,49) Batchelor, Pieszczek, Gała, Woryna - 3:3 - (8:10)
4. (62,97) Ljung, Chmiel, Okoniewski, Wawrzyniak - 1:5 - (9:15)
5. (62,21) Walasek, Gapiński, Gała, Pieszczek - 1:5 - (10:20)
6. (62,12) Batchelor, Woryna, Okoniewski, Żupiński - 1:5 - (11:25)
7. (60,87) Ljung, Andersen, Cierniak, Lahti - 2:4 - (13:29)
8. (62,16) Walasek, Gapiński, Okoniewski, Wawrzyniak - 1:5 - (14:34)
9. (61,15) Lahti, Andersen, Batchelor, Woryna - 5:1 - (19:35)
10. (61,87) Gała, Pieszczek, Ljung, Chmiel - 5:1 - (24:36)
11. (61,92) Lahti, Gapiński, Batchelor, Okoniewski - 3:3 - (27:39)
12. (62,00) Gała, Cierniak, Żupiński, Walasek (d/4) - 4:2 - (31:41)
13. (61,77) Pieszczek, Ljung, Andersen, Woryna - 4:2 - (35:43)
14. (61,32) Okoniewski, Gapiński, Pieszczek, Cierniak - 4:2 - (39:45)
15. (61,78) Andersen, Ljung, Walasek, Żupiński (Gała - t) - 3:3 - (42:48)

Punktacja za: sportowefakty.pl


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    Fogo Unia Leszno
    0
    0
    0
  • 2.
    Betard Sparta Wrocław
    0
    0
    0
  • 3.
    Stelmet Falubaz Zielona Góra
    0
    0
    0
  • 4.
    Eltrox Włókniarz Częstochowa
    0
    0
    0
  • 5.
    MRGARDEN GKM Grudziądz
    0
    0
    0
  • 6.
    Speed Car Motor Lublin
    0
    0
    0
  • 7.
    truly.work Stal Gorzów
    0
    0
    0
  • 8.
    PGG ROW Rybnik
    0
    0
    0




OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA