K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Premiership: Wolverhampton minimalne lepsze od Swindon Robins

16 kwietnia 2019 0

W poniedziałkowy wieczór Wolverhampton Wolves pokonało na własnym torze Swindon Robins 46:44. Oba zespoły walczyły do samego końca, a wynik meczu rozstrzygnął się dopiero w ostatnim wyścigu.
 
Z bardzo dobrej strony pokazał się Troy Batchelor. Australijczyk, który był liderem PGG ROW-u Rybnik na meczu w Gnieźnie, potwierdził swoją formę i tylko raz dał się pokonać, przegrywając w 9 wyścigu z Rorym Schleinem.
 
Punktacja:
 
Wolverhampton Wolves - 46 pkt
9. Sam Masters - 5+1 (1,2,1*,1)
10. Kyle Howarth - 5+1 (0,2,1*,0,2)
11. Scott Nicholls - 11+2 (1*,3,1,2,2*,2)
12. Nick Morris - Z/Z
13. Rory Schlein - 11 (2,3,3,3,0,0)
14. Ashley Morris - 3+1 (2*,1,0,-)
15. Luke Becker - 11+1 (3,1*,1,3,0,3)
 
Swindon Robins - 44 pkt
1. Jason Doyle - 9+2 (2*,2,2,1,2*)
2. Adam Ellis - 6+1 (3,0,2,1*)
3. Tobiasz Musielak - 12 (3,2,3,3,1)
4. Dawid Lampart - 0 (0,t,0,w)
5. Troy Batchelor - 14 (3,3,2,3,3)
6. Zach Wajtknecht - 1 (1,0,0,-)
7. James Shanes - 2+1 (0,0,0,1*,1)
 
Bieg po biegu:
1. Ellis, Doyle, Masters, Howarth - 1:5 - (1:5)
2. Becker, Morris, Wajtknecht, Shanes - 5:1 - (6:6)
3. Musielak, Howarth, Nicholls, Lampart - 3:3 - (9:9)
4. Batchelor, Schlein, Becker, Shanes - 3:3 - (12:12)
5. Nicholls, Doyle, Becker, Ellis - 4:2 - (16:14)
6. Batchelor, Masters, Howarth, Wajtknecht - 3:3 - (19:17)
7. Schlein, Musielak, Morris, Shanes - 4:2 - (23:19)
8. Becker, Ellis, Shanes, Howarth - 3:3 - (26:22)
9. Schlein, Batchelor, Nicholls, Wajtknecht - 4:2 - (30:24)
10. Musielak, Howarth, Masters, Lampart - 3:3 - (33:27)
11. Schlein, Doyle, Ellis, Morris - 3:3 - (36:30)
12. Musielak, Nicholls, Doyle, Becker - 2:4 - (38:34)
13. Batchelor, Doyle, Masters, Schlein - 1:5 - (39:39)
14. Becker, Nicholls, Shanes, Lampart (w) - 5:1 - (44:40)
15. Batchelor, Nicholls, Musielak, Schlein - 2:4 - (46:44)

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49