K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

DMPJ: Trzecie miejsce naszych juniorów w Pardubicach

21 maja 2019 0

Za nami trzeci runda DMPJ, która tym razem odbyła się w Pardubicach. Zawody po raz pierwszy odbyły się poza granicami naszego kraju i zakończyły się historycznym zwycięstwem miejscowej drużyny ACCR.

Nasi młodzieżowcy pokazali się z bardzo dobrej strony, zajmując trzecie miejsce w końcowej klasyfikacji, ustępując jedynie gospodarzom oraz drużynie Unii Leszno. Bardzo dobrze spisał się Robert Chmiel, który zgarnął 10 oczek i bonus i był najlepiej punktującym zawodnikiem turnieju.

I. Drużyna ACCR - 24 pkt.
1. Jan Kvech - 10 (3,1,3,3)
2. Petr Chlupac - 9 (0,3,3,3)
3. Patrik Mikel - 5+2 (1,2*,0,2*)
19. Daniel Silhan - ns
 
II. Fogo Unia Leszno - 22 pkt.
7. Szymon Szlauderbach - 9 (3,0,3,3)
8. Krzysztof Sadurski - 5+1 (2,2*,1,0)
9. Kacper Pludra - 8 (1,3,2,2)
 
III. PGG ROW Rybnik - 21 pkt.
4. Dominik Tyman - 0 (-,w,-,-)
5. Przemysław Giera - 7+1 (2,3,w,2*)
6. Mateusz Tudzież - 4 (2,2,w,-)
20. Robert Chmiel - 10+1 (1*,3,3,3)
 
IV. Arged Malesa TŻ Ostrovia - 18 pkt.
16. Kacper Grzelak - 4+1 (2*,1,1,-)
17. Marcin Kościelski - 5+1 (3,1,-,1*)
18. Kamil Nowacki - 9 (3,3,2,1)
24. Sebastian Szostak - 0 (w,0)
 
V. Fogo Unia Leszno 2 - 14 pkt.
10. Paweł Nagibin - 4 (2,2,w,ns)
11. Ben Ernst - 3+1 (0,0,2,1*)
12. Liam May - 7 (2,w,3,2)
 
VI. OK Bedmet Kolejarz Opole - 5 pkt.
13. Mateusz Dul - 3 (w,1,2,0)
14. Jarosław Krzywosz - 0 (d,u,ns,ns)
15. Adrian Bialk - 2 (1,w,d,1)
 
Bieg po biegu:
1. Kvech, Giera, Chmiel, Chlupac
2. Szlauderbach, Nagibin, Pludra, Ernst
3. Nowacki, Grzelak, Bialk, Krzywosz (d)
4. Chlupac, May, Mikel, Ernst
5. Pludra, Sadurski, Dul (w/zdubl.), Bialk (w/2min)
6. Kościelski, Tudzież, Grzelak, Tyman (w/zdubl.)
7. Chlupac, Pludra, Kvech, Szlauderbach
8. Nowacki, Nagibin, Kościelski, May (w/su)
9. Giera, Tudzież, Bialk (d3), Krzywosz (u)
10. Szlauderbach, Sadurski, Grzelak, Szostak (w/u)
11. Chlupac, Mikel, Dul, Krzywosz (ns)
12. Chmiel, Ernst, Giera (w/u), Nagibin (w/u)
13. Kvech, Nowacki, Kościelski, Mikel
14. May, Dul, Nagibin (ns), Krzywosz (ns)
15. Chmiel, Pludra, Sadurski, Tudzież (w/u)
16. Szlauderbach, May, Ernst, Sadurski
17. Chmiel, Giera, Nowacki, Szostak
18. Kvech, Mikel, Bialk, Dul
 
Sędzia: Jerzy Najwer

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49