K. S. ROW Rybnik
Fot. Barbara Kubica-Kasperzec

DMPJ: Młode Rekiny wygrywają w Rybniku!

21 maja 2019 0

Zwycięstwem juniorów naszej drużyny zakończyła się IV runda Drużynowych Mistrzostw Polski, który odbyła się przy G72. Na torze mogliśmy zobaczyć kilka ciekawych wyścigów, a walka o zwycięstwo w całych zawodach toczyła się do ostatniego biegu.

Niepokonany w zawodach był Robert Chmiel, który wziął udział tylko w dwóch wyścigach. Nasz najbardziej doświadczony junior oddał większość swoich wyścigów młodszym kolegom, którzy również spisali się świetnie, pozostawiając w pokonanym polu zespół Unii Leszno, jak i dobrze się spisujący w ostatnich dniach ACCR.

Punktacja:
 
I PGG ROW Rybnik - 22 pkt.
1. Dominik Tyman - 2+1 (-,2*,-,0)
2. Przemysław Giera - 9+1 (1,2*,3,3)
3. Mateusz Tudzież - 5 (3,1,0,1)
19. Robert Chmiel - 6 (3,3)
 
II Fogo Unia Leszno - 21 pkt.
4. Szymon Szlauderbach - 9 (2,1,3,3)
5. Krzysztof Sadurski - 2 (0,0,2*,0)
6. Kacper Pludra - 10+1 (2,3,2*,3)
 
III Drużyna ACCR - 19 pkt.
16. Jan Kvech - 7 (2,3,w,2)
17. Petr Chlupac - 7+1 (w,3,3,1*)
18. Patrik Mikel - 5+1 (0,2*,2,1*)
 
IV Arged Malesa TŻ Ostrovia - 18 pkt.
13. Kacper Grzelak - 2 (2,-,-,-)
14. Marcin Kościelski - 4+1 (3,1*,w,d)
15. Kamil Nowacki - 6 (1,w,2,3)
23. Sebastian Szostak - 6+1 (2,2,2*)
 
V OK Bedmet Kolejarz Opole - 14 pkt.
10. Mateusz Dul - 3 (2,0,0,1)
11. Mateusz Adamczewski - 4 (t,0,1,3)
12. Jarosław Krzywosz - 7 (1,1,3,2)
 
Fogo Unia Leszno 2 - 10 pkt. (drużyna nieklasyfikowana)
7. brak zawodnika
8. Liam May - 6 (3,2,1,w)
9. Ben Ernst - 4 (3,t,1,w)
 
Bieg po biegu:
1. (66,97) Chmiel, Szlauderbach, Giera, Sadurski
2. (68,80) Ernst, Dul, Adamczewski (t)
3. (67,89) Kościelski, Kvech, Nowacki, Mikel
4. (68,70) Tudzież, Giera, Krzywosz, Adamczewski
5. (69,50) May, Grzelak, Ernst (t), Nowacki (w/u)
6. (67,89) Kvech, Pludra, Szlauderbach, Chlupac (w/2min)
7. (68,25) Giera, Tyman, Ernst
8. (69,50) Chlupac, Mikel, Krzywosz, Dul
9. (68,14) Pludra, Nowacki, Kościelski, Sadurski
10. (70,26) Chlupac, May, Kvech (w)
11. (68,13) Giera, Szostak, Tudzież, Kościelski (w/u)
12. (67,50) Szlauderbach, Sadurski, Adamczewski, Dul
13. (67,49) Chmiel, Mikel, Chlupac, Tudzież
14. (--,--) Krzywosz, Szostak, Dul, Kościelski (d)
15. (67,53) Szlauderbach, Pludra, May, Ernst (w/2min)
16. (72,51) Adamczewski, Krzywosz, May (w)
17. (68,67) Pludra, Kvech, Mikel, Sadurski
18. (68,24) Nowacki, Szostak, Tudzież, Tyman
 
Sędzia: Bartosz Ignaszewski 
NCD: 66,97 w 1. biegu uzyskał Robert Chmiel (PGG ROW Rybnik)

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49