K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Przemek Giera jechał w finale Brązowego Kasku

28 maja 2019 0

Zwycięstwem Jakuba Miśkowiaka zakończył się finał Brązowego Kasku, który został rozegrany na torze w Grudziądzu. Podium zawodów uzupełnili Wiktor Lampart i Karol Żupiński. reprezentant PGG ROW Rybnik Przemysław Giera zajął niestety odległe, 15 miejsce. Naasz junior w całych zawodach zgromadził na swoim koncie trzy punkty.  W przyszłym roku na pewno będzie lepiej.


Wyniki:

1. Jakub Miśkowiak (forBET Włókniarz Częstochowa) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) - 14 (3,3,3,2,3)
3. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 11+3 (2,2,3,2,2)
4. Kacper Pludra (Fogo Unia Leszno) - 11+2 (2,1,3,3,2)
5. Denis Zieliński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 10 (2,1,2,2,3)
6. Mateusz Bartkowiak (truly.work Stal Gorzów) - 7 (2,2,w,3,0)
7. Damian Lotarski (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 7 (0,3,1,1,2)
8. Kamil Kiełbasa (Get Well Toruń) - 7 (1,1,1,2,2)
9. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) - 6 (3,3,w,w,d)
10. Bartłomiej Kowalski (forBET Włókniarz Częstochowa) - 6 (1,0,2,w,3)
11. Mateusz Świdnicki (forBET Włókniarz Częstochowa) - 6 (1,1,w,3,1)
12. Michał Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) - 5 (d,2,2,0,1)
13. Marcel Studziński (ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz) - 4 (1,2,0,1,0)
14. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław) - 3 (3,u/-,-,-,-)
15. Przemysław Giera (PGG ROW Rybnik) - 3 (0,1,1,1)
16. Kamil Pytlewski (truly.work Stal Gorzów) - 2 (0,0,0,1,1)
17. Piotr Gryszpiński (Euro Finannce Polonia Piła) - 0 (d,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. (67,09) Lampart, Zieliński, Świdnicki, Curzytek (d)
2. (66,91) Miśkowiak, Pludra, Kiełbasa, Lotarski
3. (68,03) Liszka, Żupiński, Kowalski, Gryszpiński (d)
4. (69,10) Cierniak, Bartkowiak, Studziński, Pytlewski
5. (--,--) Lotarski, Studziński, Świdnicki, Giera
6. (68,73) Lampart, Żupiński, Pludra, Pytlewski
7. (69,59) Cierniak, Curzytek, Kiełbasa, Liszka (u/-)
8. (67,90) Miśkowiak, Bartkowiak, Zieliński, Kowalski
9. (69,87) Pludra, Bartkowiak (w), Świdnicki (w)
10. (69,40) Lampart, Kowalski, Lotarski, Cierniak (w/u)
11. (70,51) Miśkowiak, Curzytek, Giera, Pytlewski
12. (69,03) Żupiński, Zieliński, Kiełbasa, Studziński
13. (71,84) Świdnicki, Kiełbasa, Pytlewski, Kowalski (w)
14. (69,23) Miśkowiak, Lampart, Studziński
15. (69,31) Bartkowiak, Żupiński, Lotarski, Curzytek
16. (69,76) Pludra, Zieliński, Giera, Cierniak (w/u)
17. (69,57) Miśkowiak, Żupiński, Świdnicki, Cierniak (d4)
18. (70,27) Lampart, Kiełbasa, Giera, Bartkowiak
19. (70,50) Kowalski, Pludra, Curzytek, Studziński
20. (71,22) Zieliński, Lotarski, Pytlewski
Bieg dodatkowy o 3. miejsce:
21. (--,--) Żupiński, Pludra

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49