K. S. ROW Rybnik
Fot. Barbara Kubica-Kasperzec

Trzecie miejsce naszych juniorów w opolskiej rundzie DMPJ

5 czerwca 2019 0

Na trzecim, najniższym stopniu podium zakończyli rywalizację w VII rundzie DMPJ juniorzy PGG ROW Rybnik.  Rywalizacja odbywała się we wtorek, 4 czerwca na torze w Opolu.  VII rundę wygrali zawodnicy Arged Malesa TŻ Ostrovia, a na drugiej pozycji uplasowali się reprezentanci Fogo Unii Leszno.
W naszej ekipie najskuteczniejszym zawodnikiem był Przemysław Giera, który wywalczył 10 oczek. Osiem kolejnych punktów dołożył Mateusz Tudzież (plus dwa bonusy), a jedno oczku wywalczył Dominik Tyman (plus bonus).

Wyniki:

I. Arged Malesa TŻ Ostrovia - 27:
4. Sebastian Szostak - 11+1 (2*,3,3,3)
5. Kamil Nowacki - 9 (3,2,1,3)
6. Marcin Kościelski - 7+3 (2*,1*,2,2*)
20. Kacper Grzelak - ns

II. Fogo Unia Leszno - 24:
13. Kacper Pludra - 9+1 (2*,3,3,1)
14. Krzysztof Sadurski - 3+1 (1,d,2*,0)
15. Szymon Szlauderbach - 12 (3,3,3,3)

III. PGG ROW Rybnik - 19:
10. Dominik Tyman - 1+1 (0,0,0,1*)
11. Mateusz Tudzież - 8+2 (2,2*,2,2*)
12. Przemysław Giera - 10 (3,2,2,3)

IV. Drużyna ACCR - 16:
7.
8. Daniel Silhan - 3 (d,1,1,1)
9. Patrik Mikel - 4+1 (1,1,2*,0)
21. Daniel Klima - 9 (3,3,3,0)

V. Fogo Unia Leszno 2 - 15:
16. Ben Ernst - 0 (0,0,0,0)
17. Matthew Gilmore - 9 (1,3,2,3)
18. Liam May - 6+1 (2,1,2*,1)

VI. OK Bedmet Kolejarz Opole - 7:
1. Mateusz Adamczewski - 1 (w,0,1,-)
2. Mateusz Dul - 2 (1,-,1,d)
3. Jarosław Krzywosz - 3 (0,1,0,2)
19. Adrian Bialk - 1 (1,0)

Bieg po biegu:
1. (63,59) Nowacki, Szostak, Dul, Adamczewski (w/u3)
2. (63,30) Klima, Tudzież, Mikel, Tyman
3. (62,87) Szlauderbach, May, Sadurski, Ernst
4. (63,38) Giera, Tudzież, Bialk, Krzywosz
5. (63,22) Szlauderbach, Pludra, Mikel, Silhan (d/st)
6. (62,56) Szostak, Kościelski, Gilmore, Ernst
7. (64,65) Klima, Mikel, Dul, Adamczewski
8. (62,66) Gilmore, Giera, May, Tyman
9. (62,66) Szlauderbach, Nowacki, Kościelski, Sadurski (d4)
10. (62,91) Klima, Gilmore, Silhan, Ernst
11. (63,10) Pludra, Sadurski, Krzywosz, Dul (d4)
12. (63,85) Szostak, Tudzież, Nowacki, Tyman
13. (63,93) Gilmore, May, Adamczewski, Krzywosz
14. (62,20) Pludra, Giera, Tyman, Sadurski
15. (63,40) Szostak, Kościelski, Silhan, Mikel
16. (64,75) Giera, Tudzież, Silhan, Klima
17. (64,59) Nowacki, Kościelski, May, Ernst
18. (64,69) Szlauderbach, Krzywosz, Pludra, Bialk

Wyniki za: sportowefakty,pl


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    Fogo Unia Leszno
    4
    8
    46
  • 2.
    Eltrox Włókniarz Częstochowa
    3
    6
    60
  • 3.
    RM Solar Falubaz Zielona Góra
    4
    5
    -5
  • 4.
    Motor Lublin
    4
    4
    8
  • 5.
    Betard Sparta Wrocław
    4
    3
    -12
  • 6.
    MRGARDEN GKM Grudziądz
    4
    2
    -2
  • 7.
    PGG ROW Rybnik
    4
    2
    -69
  • 8.
    Moje Bermudy Stal Gorzów
    3
    0
    -26




OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA