K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek / projekt: TrackMan

Siergiej czekamy przy #G72 na Ciebie! Specjalny klip dla naszego zawodnika od kibiców z Rybnika!

15 czerwca 2019 0

Cała, rybnicka żużlowa rodzina ściska mocno kciuki za naszego zawodnika Siergieja Łogaczewa, który przed tygodniem w czasie meczu Rekinów z Wybrzeżem Gdańsk doznał poważnej kontuzji. Siergiej wciąż przebywa w szpitalu w Gdańsku, ale oddycha już samodzielnie i powoli dochodzi do siebie. W czasie ostatniego ligowego spotkania z Lokomotivem specjalny filmik z życzeniami jak najszybszego powrotu do zdrowia, do drużyny nagrali dla Siergieja i przesłali mu działacze i koledzy z ROW-u Rybnik. Ale wiemy, że swoje wsparcie temu diabelnie walecznemu zawodnikowi chcieliście okazać także Wy - najlepsi kibice na świecie. I to dzięki Wam - waszemu zaangażowaniu powstał ten klip. Dziękujemy serdecznie za to, że ściskacie kciuki za Siergieja, pokazujecie mu, że zajął już specjalne miejsce w Waszych sercach! Ten klip leci już do Siergieja, a on... wszystkie filmiki, zdjęcia banerów z piątkowego meczu i koszulek z hasztagiem #SiergiejTrzymajSie ogląda i  przesyła na ręce prezesa Krzysztofa Mrozka  serdeczne: DZIĘKUJĘ dla Was wszystkich!

Siergiej czekamy tutaj w Rybniku na Ciebie! Chłopie to jeszcze nie czas wakacji, wracaj do zdrowia i przyjeżdżaj na #G72. Zgotujemy Ci tutaj  znakomite przyjęcie :)

A dla naszych wspaniałych, zielono-czarnych kibiców jeszcze raz dzięki od nas, od Marka Kasperka, który przygotował ten klip za włączenia się do akcji!


   

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  PGG ROW Rybnik
  12
  22
  110
 • 2.
  Arged Malesa TŻ Ostrovia
  12
  18
  -8
 • 3.
  Car Gwarant Start Gniezno
  12
  17
  6
 • 4.
  Unia Tarnów
  12
  17
  16
 • 5.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  12
  13
  -32
 • 6.
  Lokomotiv Daugavpils
  12
  11
  -43
 • 7.
  Orzeł Łódź
  12
  7
  -49