K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek / projekt: TrackMan

Siergiej czekamy przy #G72 na Ciebie! Specjalny klip dla naszego zawodnika od kibiców z Rybnika!

15 czerwca 2019 0

Cała, rybnicka żużlowa rodzina ściska mocno kciuki za naszego zawodnika Siergieja Łogaczewa, który przed tygodniem w czasie meczu Rekinów z Wybrzeżem Gdańsk doznał poważnej kontuzji. Siergiej wciąż przebywa w szpitalu w Gdańsku, ale oddycha już samodzielnie i powoli dochodzi do siebie. W czasie ostatniego ligowego spotkania z Lokomotivem specjalny filmik z życzeniami jak najszybszego powrotu do zdrowia, do drużyny nagrali dla Siergieja i przesłali mu działacze i koledzy z ROW-u Rybnik. Ale wiemy, że swoje wsparcie temu diabelnie walecznemu zawodnikowi chcieliście okazać także Wy - najlepsi kibice na świecie. I to dzięki Wam - waszemu zaangażowaniu powstał ten klip. Dziękujemy serdecznie za to, że ściskacie kciuki za Siergieja, pokazujecie mu, że zajął już specjalne miejsce w Waszych sercach! Ten klip leci już do Siergieja, a on... wszystkie filmiki, zdjęcia banerów z piątkowego meczu i koszulek z hasztagiem #SiergiejTrzymajSie ogląda i  przesyła na ręce prezesa Krzysztofa Mrozka  serdeczne: DZIĘKUJĘ dla Was wszystkich!

Siergiej czekamy tutaj w Rybniku na Ciebie! Chłopie to jeszcze nie czas wakacji, wracaj do zdrowia i przyjeżdżaj na #G72. Zgotujemy Ci tutaj  znakomite przyjęcie :)

A dla naszych wspaniałych, zielono-czarnych kibiców jeszcze raz dzięki od nas, od Marka Kasperka, który przygotował ten klip za włączenia się do akcji!


   


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  10
  19
  88
 • 2.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  9
  14
  43
 • 3.
  Motor Lublin
  10
  13
  42
 • 4.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  9
  11
  44
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  8
  10
  30
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  9
  8
  -28
 • 7.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  9
  7
  -34
 • 8.
  PGG ROW Rybnik
  10
  2
  -185
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA