K. S. ROW Rybnik
Fot. Archiwum klubowe

Dan Bewley po zawodach w Łodzi trafił do szpitala

29 lipca 2019 0

Dramatyczne sceny rozegrały się w parku maszyn łódzkiej Motoareny po wyścigu 11 meczu Orzeł - PGG ROW. To był czwarty start w meczu utalentowanego Daniela Bewleya - nasz zawodnik zdobył w nim jeden punkt pokonując Kaia Huckenbecka, ale po zejściu z motocykla stracił przytomność. Odzyskał ją po chwili po interwencji naszego klubowego lekarza, ale uskarżał się na potworny ból pleców. Oczywiste było w tym momencie, że dla brytyjczyka mecz się zakończył.

Tuż po spotkaniu Bewley został przetransportowany do kliniki w Piekarach Śląskich. - Został tam zdiagnozowany i całe szczęście okazało się, że nic poważnego mu nie dolega. Jest jednak wciąż bardzo mocno potłuczony po wypadku w Swindon i odczuwa to szczególnie mocno podczas jazdy na torze - mówi Krzysztof Mrozek, prezes ROW Rybnik SA.

Dziś Bewley jest już w drodze na Wyspy Brytyjskie, gdzie o godzinie 20.30 czeka go start w finale Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii w Manchesterze. 

 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  4
  8
  46
 • 2.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  3
  6
  60
 • 3.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  4
  5
  -5
 • 4.
  Motor Lublin
  4
  4
  8
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  4
  3
  -12
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  4
  2
  -2
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  4
  2
  -69
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  3
  0
  -26
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA