K. S. ROW Rybnik
Fot. Arek Siwek

Młodzieżowa rywalizacja w Częstochowie. Nasi juniorzy tuż za podium

21 sierpnia 2019 0

20 i 21 sierpnia w Częstochowie rozegrane zostały dwie rundy półfinałowe DMPJ. W obu do rywalizacji stanęli oczywiście żużlowcy PGG ROW Rybnik. W pierwszym dniu rywalizacji nasza ekipa w składzie: Mateusz Tudzież, Przemek Giera i Dominik Tyman z dorobkiem 14 punktów na koncie zajęła wspólnie z ekipą ACCR miejsca 5 i 6. Dzień później do naszych juniorów dołączył Robert Chmiel, który zmienił w składzie Dominika Tymana. Efekt? Rybniczanie wywalczyli o trzy punkty więcej niż dzień wcześniej i na koniec częstochowskiej rywalizacji uplasowali się na czwartym miejscu.
Dwudniową rywalizację wygrali gospodarze, którzy dwukrotnie stanęli na najwyższym stopniu podium, ale drugiego dnia miejscem na pudle musieli się podzielić z młodzieżowcami Falubazu Zielona Góra.

Wyniki z 20 sierpnia

I. miejsce: Bocar Włókniarz Częstochowa - 26 pkt
1. Jakub Miśkowiak - 9 (3,-,3,3)
2. Bartłomiej Kowalski - 3 (-,t,2,1)
3. Mateusz Świdnicki - 7 (2,2,-,3)
22. Michał Gruchalski - 7 (1,3,3)

II. miejsce: Francepol Falubaz Zielona Góra - 23 pkt
4. Mateusz Tonder - 9 (0,3,3,3)
5. Norbert Krakowiak - 6 (2,0,1,3)
6. Damian Pawliczak - 8 (1,2,3,2)

III. miejsce: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - 19 pkt
7. Karol Żupiński - 11 (3,2,3,3)
8. Denis Zieliński - 5 (0,1,2,2)
9. Oskar Rowecki - 3 (0,0,1,2)

IV. miejsce: Aforti Start Gniezno - 15 pkt
16. Kevin Fajfer - 9 (2,2,3,2)
17. Mateusz Błażykowski - 4 (1,2,1,d)
18. Kacper Grzelak - 2 (0,0,0,2)

V-VI. miejsce: Drużyna ACCR - 14 pkt
10. Jan Kvech - 10 (2,3,2,3)
11. Petr Chlupac - 4 (1,1,2,0)
12. Daniel Silhan - 0 (0,0,0,w)

V-VI. miejsce: PGG ROW Rybnik - 14 pkt
19. Dominik Tyman - 1 (w,1,w,d)
20. Mateusz Tudzież - 6 (1,1,3,1)
21. Przemysław Giera - 7 (3,3,1,w)

VII. miejsce: Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra - 13 pkt
13. Jakub Osyczka - 6 (3,2,1,0)
14. Nikodem Bartoch - 5 (0,2,2,1)
15. Fabian Ragus - 2 (1,0,-,1)
26. Nile Tufft - 0 (u)

Bieg po biegu:
1. (65,47) Miśkowiak, Krakowiak, Gruchalski, Tonder
2. (66,79) Żupiński, Kvech, Chlupac, Zieliński
3. (67,41) Osyczka, Fajfer, Błażykowski, Bartoch
4. (66,79) Gruchalski, Świdnicki, Tudzież, Tyman (w)
5. (65,84) Tonder, Żupiński, Pawliczak, Rowecki
6. (65,75) Kvech, Osyczka, Ragus, Silhan
7. (66,47) Giera, Błażykowski, Tyman, Grzelak
8. (66,75) Miśkowiak, Świdnicki, Zieliński, Rowecki
9. (66,12) Tonder, Pawliczak, Chlupac, Silhan
10. (65,22) Giera, Bartoch, Tudzież, Ragus
11. (65,47) Gruchalski, Fajfer, Błażykowski, Kowalski (t)
12. (66,13) Tonder, Bartoch, Osyczka, Krakowiak
13. (67,90) Fajfer, Zieliński, Rowecki, Grzelak
14. (67,12) Tudzież, Chlupac, Giera, Silhan
15. (66,41) Świdnicki, Kowalski, Bartoch, Tufft (u)
16. (66,66) Pawliczak, Fajfer, Krakowiak, Grzelak
17. (68,09) Żupiński, Rowecki, Giera (w), Tyman (w/2min)
18. (65,56) Miśkowiak, Kvech, Kowalski, Chlupac
19. (66,66) Krakowiak, Pawliczak, Tudzież, Tyman (d)
20. (66,91) Żupiński, Zieliński, Ragus, Osyczka
21. (66,03) Kvech, Grzelak, Błażykowski (d), Silhan (w/2min)

Wyniki z 21 sierpnia

I-II. Bocar Włókniarz Częstochowa - 26 pkt.
1. Bartłomiej Kowalski - 5 (1,-,3,1)
2. Jakub Miśkowiak - 8 (3,3,2,-)
3. Mateusz Świdnicki - 6 (3,w,-,3)
22. Michał Gruchalski - 7 (2,2,3)

I-II. Francepol Falubaz Zielona Góra - 26 pkt.
19. Mateusz Tonder - 8 (0,3,3,2)
20. Norbert Krakowiak - 9 (1,3,2,3)
21. Damian Pawliczak - 9 (2,2,3,2)

III. Drużyna ACCR - 18 pkt.
13. Jan Kvech - 12 (3,3,3,3)
14. Petr Chlupac - 4 (1,1,1,1)
15. Daniel Silhan - 2 (1,0,0,1)

IV. PGG ROW Rybnik - 17 pkt.
4. Robert Chmiel - 7 (2,t,3,2)
5. Mateusz Tudzież - 4 (0,0,3,1)
6. Przemysław Giera - 6 (3,2,1,0)

V. Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra - 15 pkt.
10. Jakub Osyczka - 9 (2,2,2,3)
11. Nikodem Bartoch - 4 (3,0,1,0)
12. Fabian Ragus - 2 (0,1,0,1)
25. Nile Tufft - NS

VI-VII. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - 12 pkt.
16. Karol Żupiński - 8 (2,1,3,2)
17. Denis Zieliński - 3 (0,1,0,2)
18. Oskar Rowecki - 1 (d,1,0,d)

VI-VII. Aforti Start Gniezno - 12 pkt.
7. Kevin Fajfer - 5 (1,1,1,2)
8. Mateusz Błażykowski - 2 (w,2,w,d)
9. Kacper Grzelak - 5 (2,1,2,0)

Bieg po biegu:
1. (65,01) Miśkowiak, Chmiel, Kowalski, Tudzież
2. (65,13) Bartoch, Osyczka, Fajfer, Błażykowski (w)
3. (64,17) Kvech, Żupiński, Chlupac, Zieliński
4. (64,27) Świdnicki, Gruchalski, Krakowiak, Tonder
5. (65,20) Giera, Grzelak, Fajfer, Chmiel (t)
6. (65,64) Kvech, Osyczka, Silhan, Ragus
7. (64,82) Tonder, Pawliczak, Zieliński, Rowecki (d)
8. (64,11) Kowalski, Błażykowski, Grzelak, Świdnicki (w)
9. (65,76) Chmiel, Giera, Ragus, Bartoch
10. (64,17) Krakowiak, Pawliczak, Chlupac, Silhan
11. (63,01) Miśkowiak, Gruchalski, Żupiński, Zieliński
12. (63,79) Kvech, Chmiel, Chlupac, Tudzież
13. (65,23) Żupiński, Grzelak, Rowecki, Błażykowski (w)
14. (64,57) Pawliczak, Krakowiak, Bartoch, Ragus
15. (64,83) Świdnicki, Miśkowiak, Chlupac, Silhan
16. (64,83) Tudzież, Żupiński, Giera, Rowecki
17. (65,17) Tonder, Pawliczak, Fajfer, Grzelak
18. (65,16) Gruchalski, Osyczka, Kowalski, Bartoch
19. (65,35) Krakowiak, Tonder, Tudzież, Giera
20. (65,11) Kvech, Fajfer, Silhan, Błażykowski (d)
21. (66,10) Osyczka, Zieliński, Ragus, Rowecki (d)

 

Wyniki za: sportowefakty.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49