K. S. ROW Rybnik

W czasie półfinału z Tarnowem naszych zawodników wspierać będą podopieczni Towarzystw św. Brata Alberta

24 sierpnia 2019 0

"Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta zwraca się z uprzejmą prośbą o udostępnienie biletów wstępu na wydarzenie sportowe odbywające się na stadionie w Rybniku dla grupy 5 – 10-osobowej. Mieszkańcy naszego Schroniska dla bezdomnych mężczyzn w Przegędzy z ogromną przyjemnością  wezmą w nich udział. (…) Uważamy, że wzięcie udziału w tego typu wydarzeniach osób bezdomnych może mieć bardzo dobry wpływ na próbę ich powrotu do prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie."

Pismo z taką prośbą podpisane przez szefa schroniska dla bezdomnych mężczyzn trafiło niedawno na biuro prezesa KS ROW Rybnik Krzysztofa Mrozka. Zarząd naszego klubu tę prośbę postanowił spełnić i dlatego najbliższe, niedzielne  spotkanie półfinałowe z Unią Tarnów wraz z rzeszą kibiców Rekinów zobaczą także podopieczni placówki w Przegędzy. - Liczymy, że choć w ten sposób możemy wspomóc osoby, które z różnych przyczyn znalazły się na życiowym zakręcie. Jesteśmy pewni, że w doborowym towarzystwie naszych kibiców, panowie z Przegędzy swoim dopingiem poniosą zawodników PGG ROW do zwycięstwa w meczu z Jaskółkami – słyszymy w klubie.

Schronisko w Przegędzy powstało w 1993 roku. Towarzystwo, które je prowadzi   jest organizacją non profit, czyli wszelkie środki finansowe przeznacza  na działalność statutową. W schronisku dach nad głową znajduje kilkudziesięciu bezdomnych panów z terenu m.in. Rybnika, Czerwionki-Leszczyn. 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  PGG ROW Rybnik
  12
  22
  110
 • 2.
  Arged Malesa TŻ Ostrovia
  12
  18
  -8
 • 3.
  Car Gwarant Start Gniezno
  12
  17
  6
 • 4.
  Unia Tarnów
  12
  17
  16
 • 5.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  12
  13
  -32
 • 6.
  Lokomotiv Daugavpils
  12
  11
  -43
 • 7.
  Orzeł Łódź
  12
  7
  -49