K. S. ROW Rybnik

W czasie półfinału z Tarnowem naszych zawodników wspierać będą podopieczni Towarzystw św. Brata Alberta

24 sierpnia 2019 0

"Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta zwraca się z uprzejmą prośbą o udostępnienie biletów wstępu na wydarzenie sportowe odbywające się na stadionie w Rybniku dla grupy 5 – 10-osobowej. Mieszkańcy naszego Schroniska dla bezdomnych mężczyzn w Przegędzy z ogromną przyjemnością  wezmą w nich udział. (…) Uważamy, że wzięcie udziału w tego typu wydarzeniach osób bezdomnych może mieć bardzo dobry wpływ na próbę ich powrotu do prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie."

Pismo z taką prośbą podpisane przez szefa schroniska dla bezdomnych mężczyzn trafiło niedawno na biuro prezesa KS ROW Rybnik Krzysztofa Mrozka. Zarząd naszego klubu tę prośbę postanowił spełnić i dlatego najbliższe, niedzielne  spotkanie półfinałowe z Unią Tarnów wraz z rzeszą kibiców Rekinów zobaczą także podopieczni placówki w Przegędzy. - Liczymy, że choć w ten sposób możemy wspomóc osoby, które z różnych przyczyn znalazły się na życiowym zakręcie. Jesteśmy pewni, że w doborowym towarzystwie naszych kibiców, panowie z Przegędzy swoim dopingiem poniosą zawodników PGG ROW do zwycięstwa w meczu z Jaskółkami – słyszymy w klubie.

Schronisko w Przegędzy powstało w 1993 roku. Towarzystwo, które je prowadzi   jest organizacją non profit, czyli wszelkie środki finansowe przeznacza  na działalność statutową. W schronisku dach nad głową znajduje kilkudziesięciu bezdomnych panów z terenu m.in. Rybnika, Czerwionki-Leszczyn. 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  4
  8
  46
 • 2.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  3
  6
  60
 • 3.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  4
  5
  -5
 • 4.
  Motor Lublin
  4
  4
  8
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  4
  3
  -12
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  4
  2
  -2
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  4
  2
  -69
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  3
  0
  -26
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA