K. S. ROW Rybnik

Kup pamiątkowy numizmat. Wesprzyj w walce wielkiego mistrza Tomasza Golloba

4 września 2019 0

Kibice rybnickich Rekinów już niejednokrotnie pokazywali, iż mają wielkie serca i chętnie wspierali wszelakie akcje charytatywne. Tym razem nasz klub KS ROW Rybnik włączył się w akcję charytatywną na rzecz znakomitego żużlowca, Mistrza Świata z 2010 roku, pana Tomasza Golloba. W biurze klubu oraz w sklepiku klubowym można już nabyć pamiątkowy numizmat z wizerunkiem polskiego żużlowca. Dochód ze sprzedaży monet w całości przekazywany jest przez organizatorów akcji na leczenie i rehabilitację wielkiego mistrza.

Na rynek trafiły łącznie cztery rodzaje monet z wizerunkiem byłego żużlowca. Na każdej jest jednak ten sam awers i rewers. Na jednej stronie widnieje podobizna Tomasza Golloba, a na drugiej obok sylwetki żużlowca na motocyklu, wygrawerowana została lista największych sukcesów naszego mistrza. A więc rok, w którym zdobył  tytuł indywidualnego Mistrza Świata, liczba zwycięstw w turniejach prestiżowego cyklu Grand Prix i cyfra sześć oznaczająca złote medale w Drużynowym Pucharze Świata. My jako klub do sprzedaży mamy numizmaty pamiątkowe w cenie 30 zł. Organizatorzy akcji poprzez portal mennictwo.pl wprowadzają do obiegi także monety z wizerunkiem Tomasza Golloba wykonane ze srebra, złota oraz srebrne ze złoceniami. Akcję sprzedaży monet wspiera oczywiście także sam zainteresowany, który zgodził się na wykorzystanie swojego wizerunku. Zachęcamy do zakupu pamiątkowych moment i wsparcie wielkiego mistrza, który wciąż walczy o powrót do zdrowia i pełnej sprawności.

Biuro klubu - przypomnijmy - jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16, natomiast sklepik klubowy na koronie stadionu będzie czynny w przyszłym tygodniu w czasie przedsprzedaży biletów na finałową potyczkę z ekipą z Ostrowa oraz w dniu samego finału, czyli 15 września. Serdecznie zapraszamy!  


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  4
  8
  46
 • 2.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  3
  6
  60
 • 3.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  4
  5
  -5
 • 4.
  Motor Lublin
  4
  4
  8
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  4
  3
  -12
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  4
  2
  -2
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  4
  2
  -69
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  3
  0
  -26
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA