K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

ŻKS ROW Rybnik lepszy od Włókniarza w treningu punktowanym

27 kwietnia 2014 97

Zwycięstwem ŻKS-u ROW Rybnik zakończył się dzisiejszy trening punktowany z drużyną KantorOnline Włókniarz Częstochowa 47:37. Bezbłędny w zespole Włókniarza był Artur Czaja, który w czterech startach zdobył komplet 12 punktów. W rybnickiej ekipie po 10+1 zdobyli Dawid Stachyra i Chris Harris.

ŻKS ROW Rybnik: 47
9. Roman Chromik - 8+2 (1*,3,1*,3)
10. Dawid Stachyra - 10+1 (2,2*,2,1,3)
11. Lewis Bridger - 6 (1,1,2,2)
12. Michał Szczepaniak - 5 (3,2,d,-)
13. Chris Harris - 10+1 (2,2,2,2,2*)
14. Kacper Woryna - 4+2 (2,1*,1*)
15. Marcin Bubel - 3+2 (1*,1*,1*)
16. Kamil Wieczorek - 1 (1)
16. Robert Chmiel - NS

KantorOnline Włókniarz Częstochowa: 37
1. Artur Czaja - 12 (3,3,3,3)
2. Hubert Łęgowik - 0 (0,d,d,d)
3. Rune Holta - 11 (2,3,3,3)
4. Rafał Malczewski - 3 (0,0,0,2,1)
5. Rafał Szombierski - 6 (3,d,3,d)
6. Maksym Drabik - 1 (0,1,0)
7. Oskar Polis - 4 (3,0,1,0)

Bieg po biegu: 
1. Czaja, Stachyra, Chromik, Łęgowik 3:3
2. Polis, Woryna, Bubel, Drabik 3:3 (6:6)
3. Szczepaniak, Holta, Bridger, Malczewski 4:2 (10:8)
4. Szombierski, Harris, Bubel, Polis 3:3 (13:11)
5. Czaja, Szczepaniak, Bridger, Łęgowik (d4) 3:3 (16:14)
6. Holta, Harris, Woryna, Malczewski 3:3 (19:17)
7. Chromik, Stachyra, Drabik, Szombierski (d1) 5:1 (24:18)
8. Czaja, Harris, Bubel, Łęgowik (d4) 3:3 (27:21)
9. Holta, Stachyra, Chromik, Malczewski 3:3 (30:24)
10. Szombierski, Bridger, Polis, Szczepaniak (d2) 2:4 (32:28)
11. Holta, Harris, Stachyra, Łęgowik (d) 3:3 3:3 (35:31)
12. Czaja, Bridger, Woryna, Drabik 3:3 (38:34)
13. Chromik, Malczewski, Wieczorek, Szombierski (d2) 4:2 (42:36)
14. Stachyra, Harris, Malczewski, Polis 5:1 (47:37)
15. Woryna, Chromik, Bridger, Bubel (d4)*

Trening punktowany zakończono po czternastym wyścigu.

*wynik piętnastego biegu nie był zaliczany do klasyfikacji

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49