K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Zwycięstwo Milika w RK IMŚJ w Terenzano

3 maja 2014 5

Rozgerana dziś wieczorem na torze w Terenzano 2. Runda Kwalifikacyjna Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów zakończyła się triumfem Vaclava Milika. Oprócz niego awans wywalczyli: Nikolaj Busk Jakobsen, Fredrik Engman, Szymon Woźniak i Jonas B. Andersen Gratulujemy Vaszkowi i życzymy mu powodzenia w finałach!

Wyniki:
1. Vaclav Milik (Czechy) - 14+3 (3,3,2,3,3)
2. Nikolaj Busk Jakobsen (Dania) - 14+2 (3,2,3,3,3)
3. Fredrik Engman (Szwecja) - 12 (2,3,3,2,2)
4. Szymon Woźniak (Polska) - 11+3 (2,1,3,2,3)
5. Jonas Andersen (Dania) - 11+2 (2,3,2,3,1)

6. Krystian Pieszczek (Polska) - 11+1 (3,2,1,3,2)
7. Roland Benko (Węgry) - 8 (1,2,3,2,w)
8. Michael Haertel (Niemcy) - 7 (w,3,2,2,w)
9. Nicolas Vicentin (Włochy) - 7 (1,1,1,1,3)
10. Michele Castagna (Włochy) - 6 (3,0,0,1,2)
11. Ladislav Vida (Słowenia) - 5 (1,2,1,0,1)
12. Erik Riss (Niemcy) - 4 (2,d,0,0,2)
13. Matic Ivacic (Słowenia) - 3 (0,0,2,1,d)
14. Giorgio Trentin (Włochy) - 3 (0,1,0,1,1)
15. Jannik Klein (Austria) - 2 (0,0,1,0,1)
16. Karlo Majnic (Słowenia) - 2 (1,1,0,0,0)
17. Alan Monzardo (Włochy) - NS

Bieg po biegu:
1. Jakobsen, Engman, Vicentin, Trentin
2. Milik, Andersen, Majnic, Haertel (w/u)
3. Castagna, Woźniak, Benko, Ivacic
4. Pieszczek, Riss, Vida, Klein
5. Milik, Jakobsen, Woźniak, Klein (d)
6. Engman, Benko, Majnic, Riss (d)
7. Haertel, Pieszczek, Vicentin, Ivacic
8. Andersen, Vida, Trentin, Castagna
9. Jakobsen, Ivacic, Vida, Majnic
10. Engman, Milik, Pieszczek, Castagna
11. Woźniak, Andersen, Vicentin, Riss
12. Benko, Haertel, Klein, Trentin
13. Jakobsen, Haertel, Castagna, Riss
14. Andersen, Engman, Ivacic, Klein
15. Milik, Benko, Vicentin, Vida
16. Pieszczek, Woźniak, Trentin, Majnic
17. Jakobsen, Pieszczek, Andersen, Benko (w)
18. Woźniak, Engman, Vida, Haertel (w)
19. Vicentin, Castagna, Klein, Majnic
20. Milik, Riss, Trentin, Ivacic (d)

Bieg dodatkowy o 4. miejsce:
21. Woźniak, Andersen, Pieszczek

Bieg dodatkowy o 1. miejsce:
22. Milik, Jakobsen

Wyniki za: www.sportowefakty.pl
 

 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    Eltrox Włókniarz Częstochowa
    3
    6
    60
  • 2.
    Fogo Unia Leszno
    3
    6
    40
  • 3.
    RM Solar Falubaz Zielona Góra
    3
    4
    -5
  • 4.
    MRGARDEN GKM Grudziądz
    3
    2
    4
  • 5.
    Betard Sparta Wrocław
    3
    2
    -12
  • 6.
    Motor Lublin
    3
    2
    -20
  • 7.
    PGG ROW Rybnik
    3
    2
    -41
  • 8.
    Moje Bermudy Stal Gorzów
    3
    0
    -26




OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA