K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Zwycięstwo Milika w RK IMŚJ w Terenzano

3 maja 2014 5

Rozgerana dziś wieczorem na torze w Terenzano 2. Runda Kwalifikacyjna Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów zakończyła się triumfem Vaclava Milika. Oprócz niego awans wywalczyli: Nikolaj Busk Jakobsen, Fredrik Engman, Szymon Woźniak i Jonas B. Andersen Gratulujemy Vaszkowi i życzymy mu powodzenia w finałach!

Wyniki:
1. Vaclav Milik (Czechy) - 14+3 (3,3,2,3,3)
2. Nikolaj Busk Jakobsen (Dania) - 14+2 (3,2,3,3,3)
3. Fredrik Engman (Szwecja) - 12 (2,3,3,2,2)
4. Szymon Woźniak (Polska) - 11+3 (2,1,3,2,3)
5. Jonas Andersen (Dania) - 11+2 (2,3,2,3,1)

6. Krystian Pieszczek (Polska) - 11+1 (3,2,1,3,2)
7. Roland Benko (Węgry) - 8 (1,2,3,2,w)
8. Michael Haertel (Niemcy) - 7 (w,3,2,2,w)
9. Nicolas Vicentin (Włochy) - 7 (1,1,1,1,3)
10. Michele Castagna (Włochy) - 6 (3,0,0,1,2)
11. Ladislav Vida (Słowenia) - 5 (1,2,1,0,1)
12. Erik Riss (Niemcy) - 4 (2,d,0,0,2)
13. Matic Ivacic (Słowenia) - 3 (0,0,2,1,d)
14. Giorgio Trentin (Włochy) - 3 (0,1,0,1,1)
15. Jannik Klein (Austria) - 2 (0,0,1,0,1)
16. Karlo Majnic (Słowenia) - 2 (1,1,0,0,0)
17. Alan Monzardo (Włochy) - NS

Bieg po biegu:
1. Jakobsen, Engman, Vicentin, Trentin
2. Milik, Andersen, Majnic, Haertel (w/u)
3. Castagna, Woźniak, Benko, Ivacic
4. Pieszczek, Riss, Vida, Klein
5. Milik, Jakobsen, Woźniak, Klein (d)
6. Engman, Benko, Majnic, Riss (d)
7. Haertel, Pieszczek, Vicentin, Ivacic
8. Andersen, Vida, Trentin, Castagna
9. Jakobsen, Ivacic, Vida, Majnic
10. Engman, Milik, Pieszczek, Castagna
11. Woźniak, Andersen, Vicentin, Riss
12. Benko, Haertel, Klein, Trentin
13. Jakobsen, Haertel, Castagna, Riss
14. Andersen, Engman, Ivacic, Klein
15. Milik, Benko, Vicentin, Vida
16. Pieszczek, Woźniak, Trentin, Majnic
17. Jakobsen, Pieszczek, Andersen, Benko (w)
18. Woźniak, Engman, Vida, Haertel (w)
19. Vicentin, Castagna, Klein, Majnic
20. Milik, Riss, Trentin, Ivacic (d)

Bieg dodatkowy o 4. miejsce:
21. Woźniak, Andersen, Pieszczek

Bieg dodatkowy o 1. miejsce:
22. Milik, Jakobsen

Wyniki za: www.sportowefakty.pl
 

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49