K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Słaby występ Harrisa w Elitserien

6 maja 2014 12

Beniaminek Rospiggarna Hallstavik po zaciętym meczu pokonała na swoim torze zespół Elit Vetlanda. Liderem gospodarzy był Mads Korneliussen. W zwycięskim zespole słabo wypadał ''Bomber'', który w czterech startach zdobył zaledwie 2 punkty z bonusem.

Rospiggarna - 46
1. Andreas Jonsson - (0,1,2,2)
2. Jonas Davidsson - 11 (3,3,0,2,3)
3. Chris Harris - 2+1 (0,2*,d,0)
4. Mads Korneliussen - 12 (3,3,3,2,1)
5. Grzegorz Walasek - 3+1 (0,2,1*,0)
6. Timo Lahti - 10+1 (3,3,1*,3)
7. Kim Nilsson - 3+2 (0,2*,1*,0)

Elit - 44
1. Emil Sajfutdinow - 4+1 (1*,0,0,3)
2. Leon Madsen - 6 (2,1,3,0,0)
3. Jarosław Hampel - 13 (2,3,3,3,2)
4. Thomas H. Jonasson - 3+1 (1*,1,-,1)
5. Tai Woffinden - 10+1 (2,2*,2,3,1)
6. Magnus Karlsson - 3+1 (2,0,0,1*)
7. Jacob Thorssell - 5+3 (1*,1*,1*,2)

Bieg po biegu:
1. Davidsson, Madsen, Sajfutdinow, Jonsson 3:3
2. Lahti, Karlsson, Thorssell, Nilsson 3:3 (6:6)
3. Korneliussen, Hampel, Jonasson, Harris 3:3 (9:9)
4. Lahti, Woffinden, Thorssell, Walasek 3:3 (12:12)
5. Davidsson, Nilsson, Jonasson, Karlsson 5:1 (17:13)
6. Korneliussen, Harris, Madsen, Sajfutdinow 5:1 (22:14)
7. Hampel, Woffinden, Jonsson, Davidsson 1:5 (23:19)
8. Korneliussen, Woffinden, Thorssell, Harris (d) 3:3 (26:22)
9. Madsen, Walasek, Lahti, Sajfutdinow 3:3 (29:25)
10. Woffinden, Jonsson, Nilsson, Karlsson 3:3 (32:28)
11. Lahti, Thorssell, Karlsson, Nilsson 3:3 (35:31)
12. Hampel, Korneliussen, Walasek, Madsen 3:3 (38:34)
13. Sajfutdinow, Davidsson, Jonasson, Harris 2:4 (40:38)
14. Hampel, Jonsson, Woffinden, Walasek 2:4 (42:42)
15. Davidsson, Hampel, Korneliussen, Madsen 4:2 (46:44)

Za: sportowefakty.pl / svemo.se / unt.se

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49