K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Turbina Bałakowo lepsza od Saławatu, 12+3 Czałowa

8 maja 2014 7

W inaugurującym rozgrywki ligi rosyjskiej meczu, zawodnicy Turbiny Bałakowo rozbili przyjezdnych z Saławatu. Mecz zakończył się wynikiem 67:23. Bardzo dobry występ w tych zawodach zaliczył Ilja Czałow, który zdobył 12+3.

SK Saławat: 23
1. Roman Kaszirin - 7 (2,0,2,2,1)
2. Siergiej Polienok - 1+1 (1*,0,0,0)
3. Kiriłł Filinow - 6 (1,2,2,0,1)
4. Andriej Jeżow - 1 (0,1,w,0,0)
5. Maksim Łobzenko - 6 (2,1,2,1)
6. Wadim Jamiłow - 1 (0,1,0)
7. Klementij Klimow - 1 (0,w,1)
8. brak zawodnika

SK Turbina: 67
9. Andriej Kudriaszow - 15 (3,3,3,3,3)
10. Andriej Czindiłow - 4+1 (u,2*,1,1)
11. Kiriłł Cukanow - 8+1 (3,3,2*)
12. Ilia Czałow - 12+3 (2*,2*,3,2*,3)
13. Władimir Borodulin - 14+1 (3,3,3,3,2*)
14. Siergiej Mizunow - 6 (1,3,2*)
15. Władimir Morozow - 4+1(1,2*,1)
16. Denis Nosow - (1,3)

Bieg po biegu:
1. Kudriaszow, Kaszirin, Polienok, Czindiłow (u) 3:3 (3:3)
2. Cukanow, Czałow, Filinow, Jeżow 5:1 (8:4)
3. Borodulin, Łobzenko, Mizunow, Jamiłow 4:2 (12:6)
4. Cukanow, Filinow, Morozow, Klimow 4:2 (16:8)
5. Borodulin, Czindiłow, Łobzenko, Polienok 5:1 (21:9)
6. Kudriaszow, Czałow, Jeżow, Kaszirin 5:1 (26:10)
7. Mizunow, Morozow, Jamiłow, Klimow (u/w) 5:1 (31:11)
8. Czałow, Kaszirin, Nosow, Polienok 4:2 (35:13)
9. Kudriaszow, Filinow, Czindiłow, Jeżow (u/w) 4:2 (39:15)
10. Nosow, Łobzenko, Morozow, Jamiłow 4:2 (43:17)
11. Borodulin, Mizunow, Klimow, Filinow 5:1 (48:18)
12. Kudriaszow, Czałow, Łobzenko, Polienok 5:1 (53:19)
13. Borodulin, Kaszirin, Czindiłow, Jeżow  4:2 (57:21)
14. Czałow, Cukanow, Filinow, Jeżow  5:1 (62:22)
15. Kudriaszow, Borodulin, Kaszirin, Łobzenko 5:1 (67:23)

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

 

NAJBLIŻSZY MECZ
PGG ROW Rybnik
niedziela
7 lipca
14:30
Car Gwarant Start Gniezno

KUP BILET ONLINE

GALERIA KIBICA

SKLEP KIBICA

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    10
    17
    100
  • 2.
    Unia Tarnów
    8
    14
    24
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    8
    12
    8
  • 4.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    9
    10
    -22
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    9
    8
    -34
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    10
    7
    -45
  • 7.
    Orzeł Łódź
    10
    7
    -31