K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Piątek w Elite League

9 maja 2014 0

The Lakeside Hammers - Wolverhampton Wolves 53:40

Zespół The Lakeside Hammers nie miał większych problemów z pokonaniem Wolverhampton Wolves. Gospodarze spotkania wygrały 53:40, ale najwięcej punktów zdobył zawodnik Wilków - Piotr Pawlicki. Lewis Bridger dla ''Młotów'' zdobył 8 punktów + 1 bonus.

The Lakeside Hammers - 53

1. Peter Karlsson - (0,3,2,0)
2. Richard Lawson - (3,3,0,3)
3. Davey Watt - 10 (3,1,3,3,0)
4. Lewis Bridger - 8+1 (3,0,2*,3)
5. Scott Nicholls (gość) - 8+2 (2*,2*,0,2,2)
6. Ben Morley - 9+3 (2*,0,3,2*,2*)
7. Adam Ellis - (3,1,0,-)

Wolverhampton Wolves - 40
1. Tai Woffinden - 9+2 (1*,2*,2,3,1)
2. Jacob Thorssell - (2,2,w,1)
3. Ricky Wells - (1,1,1,1)
4. Tyron Proctor - 4+1 (0,2,1*,1)
5. Piotr Pawlicki - 13 (w,6!,3,1,3)
6. Joe Jacobs - (d,0,1,1)
7. Ashley Morris - 4+1 (1,1*,2,0)

Bieg po biegu: 
1. (59,2) Lawson, Thorssell, Woffinden, Karlsson 3:3
2. (60,4) Ellis, Morley, Morris, Jacobs (d) 5:1 (8:4)
3. (59,2) Watt, Nicholls, Wells, Pawlicki (w/su) 5:1 (13:5)
4. (59,5) Bridger, Thorssell, Morris, Morley 3:3 (16:8)
5. (59,0) Karlsson, Nicholls, Wells, Proctor 5:1 (21:9)
6. (59,3) Pawlicki!, Woffinden, Watt, Bridger 1:8 (22:17)
7. (59,4) Lawson, Proctor, Ellis, Jacobs 4:2 (26:19)
8. (59,4) Watt, Bridger, Wells, Thorssell (w/u) 5:1 (31:20)
9. (61,0) Morley, Morris, Jacobs, Ellis (d2) 3:3 (34:23)
10. (59,8) Pawlicki, Karlsson, Wells, Lawson 2:4 (36:27)
11. (59,3) Watt, Woffinden, Proctor, Nicholls 3:3 (39:30)
12. (60,4) Lawson, Morley, Thorsell, Morris 5:1 (44:31)
13. (59,2) Woffinden, Nicholls, Pawlicki, Karlsson 2:4 (46:35)
14. (60,0) Bridger, Morley, Jacobs, Proctor 5:1 (51:36)
15. (59,4) Pawlicki, Nicholls, Woffinden, Watt 2:4 (53:40) 

 

 

Coventry Bees - Swindon Robins 41:49

Zespół Coventry Bees przegrał ze Swindon Robins 41:49. Najskuteczniejszymi zawodnikami spotkania byli zawodnicy zespołu gości - Peter Kildemand i Steve Worrall, którzy zdobyli po 12 punktów. ''Bomber'' zdobył dla ''Pszczół'' 8 punktów, natomiast Dakota North dla ''Rudzików'' zdobył 2 punkty oraz 1 bonus.

Coventry Bees - 41

1. Hans Andersen - 9+1 (3,3,1,2*,0)
2. Aaron Summers - (0,3,0,3)
3. Ryan Fisher - (0,1,1,0)
4. Kenneth Hansen - (2,0,0,3)
5. Chris Harris - (2,1,1!,3,1)
6. Jason Garrity - 8+1 (3,0,2,1,2*)
7. James Sarjeant - 3+1 (2*,1,0,-)

Swindon Robins - 49
1. Peter Kildemand - 12 (2,3,3,1,3)
2. Dakota North - 2+1 (1*,1,t,w)
3. Nick Morris - 8+1 (1,2,3,2*)
4. Simon Gustafsson - 4+1 (0,2,2*,0)
5. Troy Batchelor - 10+2 (3,2*,3,0,2*)
6. Dan Greenwood - (0,0,1,-)
7. Steve Worrall - 12+1 (1,3,2*,3,2,1)

Bieg po biegu: 
1. (60,6) Andersen, Kildemand, North, Summers 3:3
2. (61,6) Garrity, Sarjeant, Worrall, Greenwood 5:1 (8:4)
3. (60,5) Batchelor, Harris, Morris, Fisher 2:4 (10:8)
4. (60,1) Worrall, Hansen, North, Garrity 2:4 (12:12)
5. (60,9) Andersen, Morris, Harris, Gustafsson 4:2 (16:14)
6. (60,4) Kildemand, Batchelor, Fisher, Hansen 1:5 (17:19)
7. (61,3) Summers, Gustafsson, Sarjeant, Greenwood 4:2 (21:21)
8. (60,7) Morris, Worrall, Fisher, Hansen, North (t) 1:5 (22:26)
9. (62,7) Worrall, Garrity, Greenwood, Sarjeant 2:4 (24:30)
10. (61,4) Batchelor, Morris, Andersen, Summers 1:5 (25:35)
11. (??,?) Kildemand, Gustafsson, Harris!, Fisher 1:5 (26:40)
12. (62,4) Summers, Worrall, Garrity, North (w/u) 4:2 (30:42)
13. (61,0) Harris, Andersen, Kildemand, Batchelor 5:1 (35:43)
14. (62,4) Hansen, Garrity, Worrall, Gustafsson 5:1 (40:44)
15. (60,3) Kildemand, Batchelor, Harris, Andersen 1:5 (41:49)

Wyniki za: sportowefakty.pl / Speedway Updates

 

NAJBLIŻSZY MECZ
PGG ROW Rybnik
niedziela
7 lipca
14:30
Car Gwarant Start Gniezno

KUP BILET ONLINE

GALERIA KIBICA

SKLEP KIBICA

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    10
    17
    100
  • 2.
    Unia Tarnów
    8
    14
    24
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    8
    12
    8
  • 4.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    9
    10
    -22
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    9
    8
    -34
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    10
    7
    -45
  • 7.
    Orzeł Łódź
    10
    7
    -31