K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Wolverhampton pokonuje Swindon Robins, dobry występ Northa

12 maja 2014 3

W poniedziałkowym meczu Elite League zespół Wolverhamtpon Wolves pokonał na swoim terytorium Swindon Robins 52:38. Najlepiej punktującym zawodnikiem Wilków byl Tai Woffinden - 13+1. Wśród przyjezdnych najwięcej oczek wywalczył Dakota North - 10.

Wolverhampton Wolves: 52
1. Tai Woffinden - 13+1 (2,2*,3,3,3)
2. Jacob Thorssell - 6 (0,2,1,3)
3. Ricky Wells - 5 (2,2,0,1)
4. Tyron Proctor - 8 (2,0,3,3)
5. Piotr Pawlicki - 10+2 (0,3,3,2*,2*)
6. Joe Jacobs - 2+1 (1,0,1*,-)
7. Ashley Morris - 8+1 (3,1,2,0,2*)

Swindon Robins: 38
1. Peter Kildemand - 7 (1,3,2,w,1)
2. Dakota North - 10 (3,3,2,2)
3. Nick Morris - 6+1 (3,u,1*,2,0)
4. Simon Gustafsson - 4 (1,3,d,0)
5. Troy Batchelor - 3 (1,1,0,1)
6. Nathan Greaves - 0 (u,0,0,-)
7. Steve Worrall - 8+1 (2,1,3,1*,1)

Bieg po biegu:
1. North
, Woffinden, Kildemand, Thorssell 2:4 
2. A.Morris, Worrall, Jacobs, Greaves (u) 4:2 (6:6)
3. N.Morris, Wells, Batchelor, Pawlicki 2:4 (8:10)
4. North, Proctor, Worrall, Jacobs 2:4 (10:14)
5. Pawlicki, Woffinden, Gustafsson, N.Morris (u) 5:1 (15:15)
6. Kildemand, Wells, Batchelor, Proctor 2:4 (17:19)
7. Gustafsson, Thorssell, A.Morris, Greaves 3:3 (20:22)
8. Proctor, North, N.Morris, Wells 3:3 (23:25)
9. Worrall, A.Morris, Jacobs, Greaves 3:3 (26:28)
10. Woffinden, N.Morris, Thorssell, Batchelor 4:2 (30:30)
11. Pawlicki, Kildemand, Wells, Gustafsson (d) 4:2 (34:32)
12. Thorssell, North, Worrall, A.Morris 3:3 (37:35)
13. Woffinden, Pawlicki, Batchelor, Kildemand (w) 5:1 (42:36)
14. Proctor, A.Morris, Worrall, Gustafsson 5:1 (47:37)
15. Woffinden, Pawlicki, Kildemand, N.Morris 5:1 (52:38)

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

NAJBLIŻSZY MECZ
PGG ROW Rybnik
niedziela
7 lipca
14:30
Car Gwarant Start Gniezno

KUP BILET ONLINE

GALERIA KIBICA

SKLEP KIBICA

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    10
    17
    100
  • 2.
    Unia Tarnów
    8
    14
    24
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    8
    12
    8
  • 4.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    9
    10
    -22
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    9
    8
    -34
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    10
    7
    -45
  • 7.
    Orzeł Łódź
    10
    7
    -31