K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Elitserien: Indianerna Kumla - Rospiggarna Hallstavik 42:47, 7+2 Harrisa

13 maja 2014 0

Indianerna Kumla dość niespodziewanie przegrała na własnym stadionie w II kolejce szwedzkiej Elitserien z Rospiggarną Hallstavik 42:47. ''Bomber'' zdobył dla Rospiggarny 7 punktów + 2 bonusy.

Indianerna Kumla - 42

1. Fredrik Lindgren - 3 (w,w,3,0)
2. Cameron Woodward - 7+1 (2,2*,2,1,0)
3. Piotr Protasiewicz - 11+2 (3,1*,2*,2,3)
4. Antonio Lindbaeck - ZZ
5. 
Niels Kristian Iversen - 15+1 (3,3,3,3,1,2*)
6. Mikael Max - 6 (1,0,2,0,0,3,w)
7. Joel Andersson - 0 (0,0,-,-,0)

Rospiggarna Hallstavik - 47
1. 
Andreas Jonsson - 0 (w,d,-,-)
2. Jonas Davidsson - 10+1 (3,3,1*,2,1)
3. Chris Harris - 7+2 (1,2*,1*,3,0)
4. Mads Korneliussen - 7 (0,3,3,1)
5. Grzegorz Walasek - 6+2 (2,1,1*,2*)
6. Timo Lahti - 12+1 (3,1,2,2,1*,3)
7. Kim Nilsson - 5+2 (2*,1*,0,2)

Bieg po biegu:
1. 
Davidsson, Woodward, Jonsson (w), Lindgren (u/w) 2:3
2. Lahti, Nilsson, Max, Andersson 1:5 (3:8)
3. Protasiewicz, Woodward, Harris, Korneliussen 5:1 (8:9)
4. Iversen, Walasek, Nilsson, Max 3:3 (11:12)
5. Korneliussen, Woodward, Lahti, Andersson 2:4 (13:16)
6. Davidsson, Max, Protasiewicz, Jonsson (d) 3:3 (16:19)
7. Korneliussen, Harris, Woodward, Lindgren (u/w) 1:5 (17:24)
8. Iversen, Protasiewicz, Walasek, Nilsson 5:1 (22:25)
9. Iversen, Lahti, Davidsson, Max 3:3 (25:28)
10. Lindgren, Lahti, Walasek, Max 3:3 (28:31)
11. Max, Nilsson, Lahti, Andersson 3:3 (31:34)
12. Iversen, Davidsson, Harris, Max (w) 3:3 (34:37)
13. Lahti, Protasiewicz, Korneliussen, Woodward 2:4 (36:41)
14. Harris, Walasek, Iversen, Lindgren 1:5 (37:46)
15. Protasiewicz, Iversen, Davidsson, Harris 5:1 (42:47)

Wyniki za: sportowefakty.pl / svemo.se

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49