K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Zwycięstwo Zagara w GP Finlandii, 4 punkty Harrisa

17 maja 2014 10

Triumfem Mateja Zagara zakończyło się Grand Prix Finlandii na torze w Tampere. Na drugim stopniu podium uplasował się Tai Woffinden, a trzecią lokatę zajął Fredrik Lindgren. Niestety nie były to udane zawody dla Chrisa Harrisa, który z dorobkiem czterech punktów znalazł się na piętnastym miejscu.

Wyniki:
1. Matej Zagar (Słowenia) - 15 (3,1,2,3,1,2) + 1. miejsce w finale 
2. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 16 (3,2,3,0,3,3,2) + 2. miejsce w finale
3. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 12 (2,2,u,3,2,2,1) + 3. miejsce w finale
4. Greg Hancock (USA) - 12 (d,0,3,3,3,3,0) + 4. miejsce w finale
5. Chris Holder (Australia) - 10 (3,3,2,2,0,d)
6. Nicki Pedersen (Dania) - 10 (1,3,2,1,3,0)
7. Troy Batchelor (Australia) - 10 (3,1,1,1,3,1)
8. Martin Smolinski (Niemcy) - 9 (1,3,0,2,2,1)
9. Darcy Ward (Australia) - 8 (1,2,1,2,2)
10. Andreas Jonsson (Szwecja) - 7 (2,3,0,1,1)
11. Jarosław Hampel (Polska) - 7 (1,1,3,1,1)
12. Niels Kristian Iversen (Dania) - 6 (0,0,2,2,2)
13. Joonas Kylmaekorpi (Finlandia) - 5 (2,0,0,3,0)
14. Kauko Nieminen (Finlandia) - 3 (0,2,1,0,1)
15. Chris Harris (Wielka Brytania) - 4 (2,1,1,0,0)
16. Kenneth Bjerre (Dania) - 3 (0,d,3,0,0)

17. Juha Hautamaeki (Finlandia) - NS

Bieg po biegu:
1. Batchelor, Harris, Hampel, Hancock (d4)
2. Zagar, Kylmaekorpi, Pedersen, Nieminen
3. Holder, Jonsson, Ward, Iversen
4. Woffinden, Lindgren, Smolinski, Bjerre
5. Holder, Woffinden, Zagar, Hancock
6. Jonsson, Nieminen, Hampel, Bjerre (d4)
7. Pedersen, Lindgren, Harris, Iversen
8. Smolinski, Ward, Batchelor, Kylmaekorpi
9. Hancock, Iversen, Nieminen, Smolinski
10. Hampel, Zagar, Ward, Lindgren (u4)
11. Bjerre, Holder, Harris, Kylmaekorpi
12. Woffinden, Pedersen, Batchelor, Jonsson
13. Hancock, Ward, Pedersen, Bjerre
14. Kylmaekorpi, Iversen, Hampel, Woffinden
15. Zagar, Smolinski, Jonsson, Harris
16. Lindgren, Holder, Batchelor, Nieminen
17. Hancock, Lindgren, Jonsson, Kylmaekorpi
18. Pedersen, Smolinski, Hampel, Holder
19. Woffinden, Ward, Nieminen, Harris
20. Batchelor, Iversen, Zagar, Bjerre

Półfinały:
21. Woffinden, Lindgren, Batchelor, Pedersen
22. Hancock, Zagar, Smolinski, Holder (d)

Finał:
23. Zagar, Woffinden, Lindgren, Hancock

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    Fogo Unia Leszno
    4
    8
    46
  • 2.
    Eltrox Włókniarz Częstochowa
    3
    6
    60
  • 3.
    RM Solar Falubaz Zielona Góra
    4
    5
    -5
  • 4.
    Motor Lublin
    4
    4
    8
  • 5.
    Betard Sparta Wrocław
    4
    3
    -12
  • 6.
    MRGARDEN GKM Grudziądz
    4
    2
    -2
  • 7.
    PGG ROW Rybnik
    4
    2
    -69
  • 8.
    Moje Bermudy Stal Gorzów
    3
    0
    -26




OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA