K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Turniej Młodzieżowy w Opolu

21 maja 2014 2

Podobnie, jak wczoraj w Rybniku triumfatorem Turnieju Młodzieżowego w Opolu został Artur Czaja - 12. Drugie miejsce zajął Oskar Polis - 11, a trzecie Damian Dróżdż - 9. W zawodach wystartowało trzech młodych zawodników ŻKS-u. Najlepiej z nich spisał się Kacper Woryna, który zdobył 8 punktów, co dało mu piąte miejsce. Jedno oczko mniej i siódmą lokatę w turnieju wywalczył Kamil Wieczorek. Trzeci z rybnickich juniorów - Robert Chmiel zapisał na swoim koncie 4 punkty i uplasował się na trzynastej pozycji.

Wyniki: 
1. Artur Czaja (Włókniarz Częstochowa) - 12 (3,3,3,3)
2. Oskar Polis (Włókniarz Częstochowa) - 11 (3,3,2,3)
3. Damian Dróżdż (Kolejarz Opole) - (2,3,2,2)
3. Ernest Koza (Unia Tarnów) - (2,2,3,2)
5. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) - 8 (3,1,2,2)
6. Hubert Łęgowik (Włókniarz Częstochowa) - (1,2,1,3)
7. Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik) - 7 (1,3,2,1)
8. Krystian Rempała (Stal Rzeszów) - (3,1,0,2)
9. Mateusz Borowicz (Unia Tarnów) - (2,1,3,0)
10. Steven Mauer (Kolejarz Opole) - (2,2,1,0)
11. Grzegorz Bassara (Stal Rzeszów) - (1,2,1,1)
12. Dawid Matura (Unia Tarnów) - 4 (1,u,3)
13. Robert Chmiel (ŻKS ROW Rybnik) - 4 (0,0,3,1)
14. Artur Cyło (Stal Rzeszów) - (0,1,1,0)
15. Damian Dąbrowski (Unia Tarnów) - 1 (w,0,w,1)
16. Konrad Matuszewski (ŻKS Ostrovia) - 0 (0,w,0,d)
17. Michał Nowiński (Unia Tarnów) - (d,0)
18. Edward Mazur (Unia Tarnów) - 0 (d,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. (63,6) Czaja, Mauer, Bassara, Chmiel
2. (63,4) Woryna, Borowicz, Łęgowik, Cyło
3. (64,2) Polis, Koza, Matura, Matuszewski (Dąbrowski - w/u)
4. (64,0) Rempała, Dróżdż, Wieczorek, Mazur (d4)
5. (63,3) Dróżdż, Mauer, Woryna, Dąbrowski
6. (--,--)* Wieczorek, Bassara, Borowicz, Matuszewski (u)
7. (63,7) Polis, Łęgowik, Rempała, Chmiel
8. (63,0) Czaja, Koza, Cyło, Nowiński (d4)
9. (63,8) Borowicz, Polis, Mauer, Matura (u3)
10. (63,0) Koza, Woryna, Bassara, Rempała
11. (65,4) Chmiel, Wieczorek, Cyło, Nowiński (Dąbrowski - w/u)
12. (63,8) Czaja, Dróżdż, Łęgowik, Matuszewski
13. (64,6) Łęgowik, Koza, Wieczorek, Mauer
14. (63,8) Polis, Dróżdż, Bassara, Cyło
15. (64,3) Matura, Woryna, Chmiel, Matuszewski (d4)
16. (62,7) Czaja, Rempała, Dąbrowski, Borowicz
17. (64,5) Mauer, Cyło, Rempała, Matuszewski
18. (64,7) Łęgowik, Dąbrowski, Bassara, Nowiński
*Zaliczono wyniki po trzecim okrążeniu

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49